Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Itálii
Ligurie Riviera Ponente - Imperia
  Dovolená v Itálii: Ligurie Riviera Ponente, Imperia
  Navigace: Imperia, Ligurie Riviera Ponente, Itálie
Apartmán číslo: IT1800.400.2
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek okolí - letní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Villa Giada'
Objednávkové číslo: IT1800.400.2
Ubytování pro max. 3 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 11.804,00 - 24.400,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  'Mimosa', 1-pokojový byt 25 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x francouzské lůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu.
Popis objektu:
  Rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Villa Giada'. 50 byty v domě. 4 km od centra Imperia, slunná poloha na kopci, 3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 18'000 m2 s květinami a stromy, bazén (80 m2, hloubka 20 - 230 cm, 03.04.-15.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Tenis, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, pokoj se hrami, prádelna (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, písečná pláž 3 km, oblázková pláž 2.3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Dálnice 400 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezidence sestává z 2 patového domu a z malých řadových domků, celkem 40 bytů.Klientům je k dispozici bazén rozdělený na 3 části, celkem 90 m2: dětský bazén (cca 20 m2, hloubka max. 60 cm), bazén pro dospělé (61 m2, hloubka 160 cm), třeti masážními tryskami (8 mist k sezení, 9 m2). Rezidence ma male hriste pro fotbal, basketbal (exta), minigolf. Byty mají balkón nebo zahradu.
V tomto domě je celkem 7 apartmánů:
Apartmán IT1800.400.1 ...   (max. 3 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán IT1800.400.2   (tento apartmán)
Apartmán IT1800.400.5 ...   (max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT1800.400.7 ...   (max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT1800.400.12 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT1800.400.17 ...   (max. 5 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán IT1800.400.18 ...   (max. 5 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - 2,3 km od moře/jezera
  - tenisový kurt
  - otevřený bazén ke společnému užívání
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Hodnocení:
Poloha: (3/5)
Venkovní prostor: (3/5)
Zařízení: (3/5)
Klid polohy: (3/5)
Kuchyně: (2/5)
Příjezdová cesta: (5/5)
Imperia:
  Imperia je pobřežním městečkem které sestává ze staré části města Porto Maurizio na předhůří a z Oneglia. Rozprostírá se na výběžcích maritinských Alp což způsobuje jak v létě tak i v zimě podnebí přiměřené až mírné (přes 3000 hodin slunečního svitu v roce). Pozoruhodné je námořnické museum, třetí největší v Evropě měřeno podle počtu nalezíšť. V Imperia se ktomu ještě uskutečňují dvě jedinečná setkání svého způsobu - Yacht d'Epoca a Vele d'Epoca, dva předpoklady které spojují nejkrásnější a nejšlechetnější "Herren der Meere" (pány moří) (plachetnice z konce 19. století) na nábřeží (Calata Anselmio). Ideálnídopravní spojení. Palmové a magnoliové aleje, pole karafiátů a růží, parková zařízení. Mnoho možností zábavy. Škola plachtění a vodních sportů, také pro děti. Přístav jachet, jezdectví, tenis, minigolf, bazény, vodní lyžování. San Remo 21 km. Známé město. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A10 Savona - Ventimiglia, výjezd "Imperia est". Nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Genova (GOA), 111 km, Milano Malpensa (MXP), 282 km.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.02.2012 11.02.2012 11.804,00     
11.02.2012 09.06.2012 11.804,00     
09.06.2012 30.06.2012 16.287,00     
30.06.2012 25.08.2012 24.400,00     
25.08.2012 08.09.2012 16.287,00     
08.09.2012 24.11.2012 11.804,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Imperia (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Ligurie Riviera Ponente (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v Itálii (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Itálii
Lignano Riviera: Bytový dům 'Residence Rubin', 4-podlažní, renovovaný. Klidná poloha, 200 m od moře. Společné: bazén (12 x 7 m, 01.06.-15.09.). V domě: výtah. Obchod, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
na Slovensku
3-pokojový byt 73 m2 na 2 podlažích, v podkroví, velmi pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj, 2x lůžko. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.
Moderní, komfortní bytový dům 'Aparthotel Tatran', 4-podlažní, rok výstavby 2004. V obci Donovaly, klidná poloha, 100 m od sjezdovek, na hlavní ulici. V domě: restaurace, výtah, lyžárna, ústřední topení. Snídaně a polopenze. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m. Vlek, sedačková lanovka 100 m, lyžařská škola 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dále penzion nabízí finskou a parní saunu, ochlazovací bazének, whirpool, fitness, biliar, stolní tenis. Nová restaurace přímo v domě. Je zde možná také Silvestrovská zábava se živou hudbou (1200,- SK), Silvestrovská večeře a zábava dětí (700,- SK).
Ubytování u moře
ve Španělsku
Velmi pěkný, útulný statek 2-podlažní, rok výstavby 1997. Mimo obec, 3 km od centra Rincón de la Victoria, klidná, slunná poloha na kopci, 2 km od moře, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2, zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní nábytek, gril. V domě: whirlpool. Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště (18 jamek 1.5 km, jízdárna 500 m.
Dovolená
v Rakousku
6-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích, komfortní a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj s panoramatickým oknem, TV-satelit, CD a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Jídelna, otevřený krb. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. Malý balkon 5 m2, velký balkon 8 m2, terasa 20 m2, zahrada 200 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, sušička, sauna, dětská postýlka do 3 let. Internet (Analog/ISDN).
Altenmarkt: Nechte se hýčkat pěkná, útulná, komfortní chalupa 'Altenmarktblick', rok výstavby 2002. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u lesa, ve vedlejší ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 550 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku. Venkovní sprcha. Ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička, místnost na sušení. Úklid 1x týdně (extra). Parkovací místo (kryté) u domu in 20 m. Potraviny 1 km, restaurace 200 m, nádraží 1.5 km, koupaliště 3 km. Golfové hřiště 3 km, tenis 1 km, jízdárna 500 m, visutá lanovka 7 km, vlek 500 m, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 500 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Sušárna lyžařských bot. Infračervená sauna. S cílem udržet vysoký standard domu je možnost úklidu, u pobytu delších jak 7 dní (za příplatek 60.00 EUR, zaplatit na místě).
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 08.02.2012