Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená v Turecku
Středomořská oblast - Alanya
Průvodce:
Turecko - Středomořská oblast - Alanya:
  Známé, rušné město. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, pamětihodnosti. K tomu: lékárna. Doprava letadlem: letiště Antalya (AYT), 140 km.
V létě
  Písečná pláž. Oblázková pláž. Aquapark. Potápění, vodní lyžování.
Celou naši nabídku Last Minute dovolené (celkem 3821) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Turecko > Středomořská oblast > Alanya
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 3 objekty.
Dovolená v Turecku, Středomořská oblast, Alanya
(1) Středomořská oblast - Alanya
TR6030.302.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: TR6030.302.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 10.675,00 - 19.002,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 65 m2 ve 2. patře, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 26 m2, klimatizace. Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj 12 m2, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a klimatizace. Obytná kuchyně (myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Boiler. Výhled na město a na oceán. K dispozici: pračka, žehlička.
Dovolená v Turecku, Středomořská oblast, Alanya
(2) Středomořská oblast - Alanya
TR6030.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: TR6030.200.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 14.732,00 - 20.283,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 75 m2 ve 9. patře, velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj 22 m2, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj 15 m2, 1x francouzské lůžko a klimatizace. 1x pokoj 16 m2, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně 6 m2 (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Klimatizace. Balkon 22 m2, balkon 6 m2. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička.
Další informace:
  - otevřený bazén ke společnému užívání
Dovolená v Turecku, Středomořská oblast, Alanya
(3) Středomořská oblast - Alanya
TR6030.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: TR6030.300.1
Apartmán - 'Penthouse'
Ubytování pro max. 8 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 29.677,00 - 42.487,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový byt 192 m2 na 2 podlažích, velmi komfortní a luxusní zařízení: obývací pokoj 50 m2, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj 12 m2, 2x lůžko, 2x místo ke spaní, sprcha/WC a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj 10 m2, 1x lůžko, 1x místo ke spaní a klimatizace. Otevřená kuchyně 18 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/ložnice 28 m2, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj 18 m2, 1x dvoulůžko a klimatizace. Sprcha/WC, vířivou vanou. Balkon 10 m2, balkon 10 m2, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Další informace:
  - tenisový kurt
  - krytý bazén ke společnému užívání
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Francii
3-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x malý pokoj 4 m2, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 185 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba). WC zvlášť. V horním patře: 1x malý pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2, jihozápadní orientace, terasa 12 m2, jihozápadní orientace, zahradní sezení 5 m2. Zahradní nábytek. Garáž č. 15.
Pěkná rezidence 'Le Petit Village'. Ve čtvrti Col du Bougnon, mimo obec, 3.5 km od centra Les Issambres, klidná, slunná poloha na kopci, 3.5 km od moře. Společné: pozemek (oplocený), bazén chráněný (10 x 25 m, hloubka 90 - 250 cm, 15.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Tenis (1 x tvrdý povrch), ping-pong, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. Obchod 3.5 km, supermarket 3.5 km, obchodní centrum 9.5 km, restaurace 3 km, písečná pláž 3.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Apartmány
ve Francii
Rezidence 'Chalet de Soleil' na jihozápadě stanice. Sestává ze tří budov: 'Pluton', 'Pleiades' 'Alpheratz'. Všechny budovy s výtahem a el. 0ytápěním bytový dům 'Pluton', 8-podlažní. Parkovací místo (kryté, extra) in 400 m. Obchod, potraviny, restaurace 100 m. Sedačková lanovka 100 m, kabinková lanovka, kluziště 500 m. Pozor prosím: výtah pouze do 5. poschodí. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Posilovna 400 m. Budova 'Pleiades' a 'Alpheratz' 350 m. Budova 'Pleiades': 10 podlažní, s vyjímnkou levého vchodu, kde je dům čtyřpatrový, 300 m od budovy 'Pluton' a 50 m od budovy 'Alpheratz'. Budova 'Alpheratz': 11 podlažní, 350 m od budovy 'Pluton' a 50 m od budovy 'Pleiades'. Společné pro obě budovy 'Pleiades' a 'Alpheratz': kabinová lanovka 'Le Jandri', bazén, umělé kluziště 900 m. Sedačková lanovka 'Super Venosc' 200 m. Obchody, restaurace 500 m. Kryté parkoviště (extra), posilovna 800 m.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
1-pokojový byt 16 m2, v podkroví: obytná kuchyně (2 plotýnky), 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 9 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře, na bazén a na krajinu.
Bytový dům. Mimo obec, 1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. Společné: pozemek 1'600 m2, zahrada s rostlinami a stromy, prírodní zahrada, bazén hranatý (15 x 6 m, hloubka 125 - 135 cm, 29.04.-07.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, gril. V domě: pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
5-pokojový dům 125 m2 na 2 podlažích: velký obývací pokoj, jídelní kout, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní kout. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Balkon 8 m2, terasa 20 m2. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička (extra), vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování (3 auta). Druhá dětská postýlka možná na požádání.
Gantschier 2 km od St. Anton im Montafon: V Hotelu Adler v St.Anton im Montafon (800 m od objektu) je možné využívat Wellnesprogram (extra). Dům 'Josefine'. 4.5 km od centra Schruns, mimo obec, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, restaurace, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Tenis 1 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu 150 m, běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: skibus zdarma.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012