Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená ve Švýcarsku
Valais/Wallis - Leukerbad
  Dovolená ve Švýcarsku: Valais/Wallis, Leukerbad
  Navigace: Leukerbad, Valais/Wallis, Švýcarsko
Apartmán číslo: CH3954.100.20
Obrázek domu - zimní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek okolí - zimní
Obrázek okolí - letní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Les Naturelles'
Objednávkové číslo: CH3954.100.20
Ubytování pro max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 20.325,00 - 29.024,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 58 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Popis objektu:
  Rezidence 'Les Naturelles'. Na kraji obce, 1 km od centra, 300 m od sjezdovek. Společné: dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: recepce, společenská místnost, stolní tenis, pokoj se hrami, výtah, lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Společné garáže. Obchod 1 km, termální bazén 1 km. Tenis 1 km. Lanovka Torrent 200 m. Velkoryse zařízené apartmány, všechny s pěkným výhledem na hory a krajinu. Pozor, obrázky jsou příkladem typického zařízení.
V tomto domě je celkem 11 apartmánů:
  odkazy na info o všech apartmánech v tomto domě najdete níže na této stránce.
Další informace k ubytování:
  - 300 m od vleku
Hodnocení:
Poloha: (5/5)
Venkovní prostor: (3/5)
Zařízení: (3/5)
Klid polohy: (3/5)
Kuchyně: (4/5)
Příjezdová cesta: (5/5)
Leukerbad:
Nadmořská výška: 1'411 - 2'700 m n.m. m.
  Známé termální lázně s 1'500 obyvatel, na horské terase, 44 km severo-východně od Brig, 40 km severo-západně od Sion. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kůry, masáže, thalassoterapie. Dopravní spojení: silnice č. Bern - Brig - Leuk. Příjezd po dobře vybudovaných!kvalitní horské cestě. Železnice Bern - Brig - Lausanne. Nádraží "Leuk" 15 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Geneve-Cointrin (GVA), Zürich (ZRH), Basel (BSL). Alpské lázně Lindner s bohatou nabídkou léčivých masáží, kouelí a římsko-irskou lázní. Burgerbad.

  v zimě:
  Lyžařské středisko Leukerbad. 2x lanovky, 2x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka, 3x vleky, 4x dětské vleky. 17x lyžařské sjezdovky, celkem 50 km (15 % lehkých, 60 % střední obtížnosti, 25 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 2.7 km). Bruslařská hala, curling, metaná, zimní golf, tenisová hala (3x kurt). Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem.

  v létě:
  Tenis (2x venkovní kurt, 3x krytý kurt), squash, golfové hřiště 18 jamek, Susten 25 km. Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 60 km turistické cesty, horská turistika, horské tůry, horolezectví. 50 km cesty pro tůry na horském kole. Dětské hřiště.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.02.2012 11.02.2012 29.024,00     
11.02.2012 10.03.2012 29.024,00     
10.03.2012 14.04.2012 25.156,00     
14.04.2012 23.06.2012 20.325,00     
23.06.2012 01.09.2012 27.670,00     
01.09.2012 24.11.2012 20.325,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Odkazy na podrobné informace o všech apartmánech v tomto domě: (celkem 11 apartmánů)
Apartmán CH3954.100.4 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán CH3954.100.16 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán CH3954.100.20   (tento apartmán)
Apartmán CH3954.100.21 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán CH3954.100.22 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán CH3954.100.23 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán CH3954.100.24 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán CH3954.100.25 ...   (max. 8 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán CH3954.100.27 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán CH3954.100.28 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán CH3954.100.29 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Leukerbad (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Valais/Wallis (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená ve Švýcarsku (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ocean Pointe Suites at Key Largo'. Ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis (2 x tvrdý povrch), osvětlený, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Supermarket 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Ubytování
ve Švýcarsku
4-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na balkon. Galerie. Kuchyně (trouba). Ve spodním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. Koupelna/WC. Pěkný výhled do údolí a na krajinu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Pozor prosím: Povaha spaní a pokoje se mohou lišit chata od chaty.
Chata. Ve svahu, 500 m od sjezdovek. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, termální bazén 13 km. Golfové hřiště 20 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechna sportovní zařizení v okruhu 1 km.
Dovolená u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 28 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře.
Pěkný vícegenerační dům. V obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
ve Velké Británii
'Flat 203', 1-pokojový byt ve 2. patře, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled na moře. K dispozici: pračka.
Southsea 3 km od Portsmouth: Rezidence 'Ocean Apartments'. Nad the Southsea seafront 1 km od centra Southsea, 50 m od moře. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.02.2012