Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Švýcarsku
Berner Mittelland - Wangenried
Průvodce:
Švýcarsko - Berner Mittelland - Wangenried:
  Idylická vesnice, na vyvýšeném místě, v pěkném prostředí, na horské terase, centrálni, dopravně výhodná, idilická poloha s pěkným výhledem, 3 km od Wangen an der Aare, 12 km od Solothurn, 45 km od Bern. Veškeré služby v místě 3 - 12 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Zürich - Bern, výjezd "Wangen an der Aare". Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), 98 km, Bern-Belp (BRN), 45 km.
Nabídku Last Minute dovolené ve Švýcarsku (celkem 992) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Švýcarsko > Berner Mittelland > Wangenried
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Dovolená ve Švýcarsku, Berner Mittelland, Wangenried
(1) Berner Mittelland - Wangenried
CH3374.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CH3374.100.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 14.127,00 - 20.618,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 68 m2, v přízemí, útulné zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko, TV-satelit a DVD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Dovolená ve Švýcarsku, Berner Mittelland, Wangenried
(2) Berner Mittelland - Wangenried
CH3374.100.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CH3374.100.2
Apartmán
Ubytování pro max. 5 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 14.459,00 - 20.984,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 84 m2 ve 1. patře, prostorné, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem, 1x francouzské lůžko a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení v podlaze, boiler (200 l). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
02-pokojový byt 35 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Výhled na město.
Rezidence 'Isola Rossa'. Na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Ubytování
v Belgii
Komfortní dům. V zeleni. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Ubytování v budově ze 17. století, nedaleko Eau d´Heure-Staudaemmen (přehrady). Restaurace v blízkosti.
'La Bastide', 3-pokojový dům na 2 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, kabelová TV a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. 3-pokojový-dům. Přízemí: obytná jídelna s pohovkou pro dva, otevřený krb, TV. Kuchyňský kout (mikrovlnka, myčka). 5 schodů: WC/umyvadlo. Prádelna s pračkou. 15 schodů: 1 pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou a jedním lůžkem, sprcha/WC/umyvadlo. 1 pokoj s francouzským lůžkem, koupelna/WC. Podkroví s fotbalovou skříní. Zařízená terasa. Zahradní gril. Parkoviště. Soukromá rekrační louka podél řeky 'Thyria'.
Ubytování u moře
v Portugalsku
,1,4 km od známé pláže v Algarven 'Praia de Carvoeiro'. V rekreačním komplexu je herna, místnost se SAT-TV, bar a restauracea s výhledem na moře v Carvoeiro (kyvadlový bus zdarma). Organizování výletů, vstupů do Aquaparků. Pronájem aut. Golfová hřiště s 18 a 9 jamkami, 'Vale da Pinta' a 'Quinta do Gramacho', 2 km. Soukromý minibus (zdarma) do Carvoeiro a zpět (5 x denně). Klimatizace ve společenských prostorách. Prádelna (extra). Na přání pokojový servis pro snídaně (extra). V zařízení je celkem 75 bytů. Dům s hotelovými službami 3-podlažní, rok výstavby 1975, renovovaný v roce 1990. 67 byty v rezidenci. 1.2 km od centra Praia do Carvoeiro, 12 km od centra Portimao, 22 km od centra Albufeira, 1.2 km plaz. Společné: zahrada 1'000 m2 s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště. Tenis, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, bar, přístup na internet, výtah, klimatizace. Výměna povlečení denně. Úklid úklid bytu na vyžádání. Parkovací místo. Autobusová zastávka 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
Bad Hofgastein: Bytový dům. V centru obce, klidná, slunná poloha, ve vedlejší ulici. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace 200 m, nádraží 2.5 km, koupaliště, krytý bazén, termální bazén 500 m. Tenis 400 m, jízdárna, vlek, lyžařské centrum 500 m, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 500 m, sáňkařská dráha, běžkařské stopy 400 m, kluziště 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero ke koupání 2 km. Pěkné turistické cesty od domu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Latini, Kitzsteinhornstraße 4, 5700 Zell am See, Rakousko
Hotel Latini - on-line rezervace ubytování                                              
Kitzsteinhornstraße 4, 5700 Zell am See, Rakousko                                              
Hotel Latini na klidném místě uprostřed horské krajiny u jezera Zell nabízí skvělou kuchyni, bazén a parkování v podzemních garážích zdarma.        

Hotel Latini na klidném místě uprostřed horské krajiny u jezera Zell nabízí skvělou kuchyni, bazén a parkování v podzemních garážích zdarma. Je ideálním výchozím bodem např. pro výlety po vysokohorské stezce na Grossglockner, do města Salzburg a na ledové jeskyně Eisriesenwelt ve Werfen.