Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Francii
Alsasko - Strasbourg
Průvodce:
Francie - Alsasko - Strasbourg:
  Srassbourg je na jedné straně hlavní město Elsasska a na druhé straně nese důležitost evropsklého hlavního města (Rada Evropy, EU) velké město s 260'000 obyvatel. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Strasbourg (SXB), 10 km, Mulhouse (MLH), 115 km, Paris Orly (ORY), 495 km. Na dějiny bohaté město má mnoho důležitých pozoruhodností: katedrálu,"Petite F rance" s příhradovými domy, zahradami, musei, památkami. Ideální výchozí bod pro exkurze do známé oblasi gastronomie a vinic s proslulou Weinstrasse.
Nabídku Last Minute dovolené ve Francii (celkem 762) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Francie > Alsasko > Strasbourg
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Dovolená ve Francii, Alsasko, Strasbourg
(1) Alsasko - Strasbourg
FR5415.500.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR5415.500.1
Apartmán - 'Adagio Strasbourg Place Kléber'
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 18.575,00 - 26.505,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  1-pokojové studio 28 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní a kabelová TV. Kuchyňský kout (myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Topení. K dispozici: telefon, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dovolená ve Francii, Alsasko, Strasbourg
(2) Alsasko - Strasbourg
FR5415.500.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR5415.500.2
Apartmán - 'Adagio Strasbourg Place Kléber'
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 30.531,00 - 37.668,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 58 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Topení. K dispozici: telefon, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
3-pokojový byt v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Terasa 11 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Třígenerační dům. V obci, klidná, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz. Společné: terasa (20 m2), zahradní nábytek, ohniště, parkovací místo u domu. Obchod 300 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 70 m, kamenitá pláž, skalnatá pláž 20 m. Tenis 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v České republice
5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2, krbová kamna a TV. Velký vstup. Kuchyňský kout u vstupu (4 plotýnky). 2x sprcha, 2x WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 4x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem. Parkování. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Kořenov, 4 km od Tanvald: Samostatně stojící v r.1999 rekonstruovaná roubená chalupa v obci, klidná, slunná poloha na kopci, ve vedlejší ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, obchodní centrum 6 km, restaurace 10 m, autobusová zastávka 200 m. Lyžařské centrum, půjčovna lyží, lyžařská škola 200 m. Běžkařské stopy do domu. Horské dráhy: 2 sjezdovky v místě, lyžařská střediska Paseky 3 km, Harrachov 6 km, Rokytnice nad Jizerou 15 km.
Ubytování u moře
v USA
2-pokojový byt 55 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ocean Pointe Suites at Key Largo'. Ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis (2 x tvrdý povrch), osvětlený, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Supermarket 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Dovolená
na Slovensku
Útulný, komfortní třígenerační dům, renovovaný v roce 2002. 4 km od centra. Společné: zahrada 200 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Potraviny 50 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 4 km. K dispozici houpací lavice, slunečník. Samostatný venkovní vstup přes zimní zahradu, 15 m2, s krbovými kamny.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Panoramahotel Hauserhof, Kreuth 1 ob Möschach, 9620 Hermagor, Rakousko
Hotel Panoramahotel Hauserhof - on-line rezervace                                              
Kreuth 1 ob Möschach, 9620 Hermagor, Rakousko                                              
Panoramahotel Hauserhof, který se nachází na idylickém a klidném místě s nádherným výhledem na vesnici Hermagor a do údolí Gail, je ideální volbou        

Panoramahotel Hauserhof, který se nachází na idylickém a klidném místě s nádherným výhledem na vesnici Hermagor a do údolí Gail, je ideální volbou pro aktivní dovolenou. V zimě se skibusem dostanete přímo od hotelu k dolní stanici lanovky Millenium a zpět.