Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Španělsku
Kantábrie - San Vicente del Monte
Průvodce:
Španělsko - Kantábrie - San Vicente del Monte:
  Malá vesnice s 250 obyvatel na západě regionu, 6 km jiho-západně od Cabezon de la Sal, 15 km jiho-východně od St Vicente de la Barquera, 48 km jiho-západně od Santander. V obci: supermarket, obchody, bar. Dopravní spojení: nádraží "Cabezon de la Sal". Santillana del Mar, 38 km. Palya de Oyambre, 20 km. Picos de Europa, 60 km. Doprava letadlem: letiště Santander (SDR), Bilbao (BIO), Asturias (OVD). Možnost chodit na nespočet krásných tůr do hor, z nichž je výhled na celé kantabrijské pobřeží. Pláž Oyambre, která je součástí stejnojmenného přírodního parku, vzdálená asi 20 km. Golf v san Vicente de la Barquera 25 km ("Golf Sta. Marina").
Nabídku Last Minute dovolené ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Kantábrie > San Vicente del Monte
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená ve Španělsku, Kantábrie, San Vicente del Monte
(1) Kantábrie - San Vicente del Monte
ES9210.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9210.100.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 13.573,00 - 20.191,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj 14 m2, TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, bez skříně, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Kuchyně/jídelna mají topením na uhlí (je zde ale také el. sporák, se 4 plotýnkami). Dřevěné podlahy v 1. podlaží. 2 kamna (kerosen).
Další informace:
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Španělsku
'Casa al Canal:', 4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na kanál. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Casa al canal: Komfortní dům 2-podlažní, renovovaný v roce 2004. Ve čtvrti Francoli 2 km od centra Empuriabrava, 2 km od moře, 2 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén hranatý (8 x 4 m, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Pergola (10 m2), zahradní nábytek. Parkovací místo, garáž. Supermarket 500 m, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar 300 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'de Figueres' 12 km, písečná pláž 2 km, zátoka ke koupání 8 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště 12 km, tenis 1 km, minigolf 1 km, jízdárna 2 km.
Apartmány
ve Francii
Preyrand: Rezidence 'Le Sarvan' se nachází 20 m od kabinové dráhy (zdarma, 8:30-23:00 hod.). Ta spojuje čtvrtě 'Le Preyrand' s 'La Croisette'. Lyžařská škola, obchody ve čtvrti 'La Croissete'. Rezidence 'Le Sarvan'. Přímo u sjezdovek. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. Veřejné parkoviště. Potraviny, supermarket 100 m, obchodní centrum 300 m. Lyžařské centrum 20 m, lyžařské sjezdovky 10 m.
Dovolená u moře
v Itálii
2-pokojový byt 45 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Gril. Výhled na moře. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Rekreační osada 'Le Ginestre'. Klidná, slunná poloha ve svahu, 650 m od moře. Potraviny, restaurace, bar, písečná pláž 650 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty se zahradou, nebo zařízeným balkonem.
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 38 m2, mezipatro: vstup. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory. Byt je v mezaninu.
Aschau: Dvougenerační dům 'Ram'. V obci, klidná, slunná poloha. V domě: lyžárna. Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny, restaurace, koupaliště 500 m, krytý bazén 400 m. Tenis 800 m, lyžařské centrum 3 km, zastávka ski-busu 150 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zdarma lyžařský bus Vas doveze až do Zilleretal/Arena do Zell a do lyžařské oblasti Hochzillertal do Kaltenbach.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012