Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Španělsku
Gran Canaria - Ingenio
Průvodce:
Španělsko - Gran Canaria - Ingenio:
  Útulná vesnice ve vnitrozemí ostrova. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště Gran Canaria (LPA), 9 km.
V létě
  Pláž. Písečná pláž. Oblázková pláž. Plachtění, surfování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Nabídku Last Minute dovolené ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Gran Canaria > Ingenio
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená ve Španělsku, Gran Canaria, Ingenio
(1) Gran Canaria - Ingenio
ES6500.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES6500.100.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 27.755,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový dům 100 m2, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač a elektrické topení. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/WC, sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka, lodžie, místo k posezení. Výhled na krajinu. Vhodné pro rodiny.
Další informace:
  - 6 km od moře/jezera
  - krb
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence 'Le Altane', 2-podlažní. 2 km od centra Punta Sabbioni, slunná poloha. Společné: zahrada, bazén (15 x 11 m, 01.06.-15.09.). Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 2 km. Dok v cca 500 m vzdálenosti. Ideální spojení do Benátek. 30 minut k Piazza San Marco a 20 minut k Lido di Venezia.
Dovolená
na Slovensku
3-pokojový byt 65 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj 20 m2, 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem se zimní zahrada, otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na zahradu, na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky). Koupelna/WC. Terasa 5 m2. Parkování (oplocené, 2 auta). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Útulný, komfortní třígenerační dům, renovovaný v roce 2002. 4 km od centra. Společné: zahrada 200 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Potraviny 50 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 4 km. K dispozici houpací lavice, slunečník. Samostatný venkovní vstup přes zimní zahradu, 15 m2, s krbovými kamny.
Dovolená u moře
v Itálii
02-pokojový byt 35 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Výhled na město.
Rezidence 'Isola Rossa'. Na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Ubytování
v České republice
1-pokojový byt 13 m2 ve 1. patře, jednoduché a pěkné zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko, jídelní stůl a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC.
Bytový dům 3-podlažní. V obci, slunná poloha ve svahu. V domě: ústřední topení. Příjezd končí 50 m od objektu. 50 m příkrá pěšina k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, obchodní centrum, restaurace 350 m, autobusová zastávka 80 m. Vlek 400 m, běžkařské stopy 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V přízemí domu malá restaurace. Objekt leží 50 m od komunikace 2.třídy.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Gamsleiten, Nr. 164, 5562 Obertauern, Rakousko
Hotel Gamsleiten - on-line rezervace ubytování                                              
Nr. 164, 5562 Obertauern, Rakousko                                              
Tento rodinný podnik se nachází v centru Obertauern - známého turistického místa v jihovýchodní části kraje Salcburk - vyzařuje příjemnou a vřelou        

Tento rodinný podnik se nachází v centru Obertauern - známého turistického místa v jihovýchodní části kraje Salcburk - vyzařuje příjemnou a vřelou atmosféru. Jen pár kroků od hotelu naleznete několik lyžařských škol a také obchody se sportovním vybavením a oblečením.