Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Španělsku
Costa del Sol - Valle del Guadalhorce / Alhaurín El Grande
Průvodce:
Španělsko - Costa del Sol - Valle del Guadalhorce / Alhaurín El Grande:
Nadmořská výška: 239 m n.m. m.
  Útulná vesnice s 17'000 obyvatel na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 35 km východně od Málaga. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží "Fuengirola" 20 km. Autobusové spojení. Mijas, 10 km. Fuengirola, 20 km. Torremolinos, 25 km. Doprava letadlem: letiště Málaga, 30 km.
Nabídku Last Minute dovolené ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Costa del Sol > Valle del Guadalhorce / Alhaurín El Grande
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená ve Španělsku, Costa del Sol, Valle del Guadalhorce / Alhaurín El Grande
(1) Costa del Sol - Valle del Guadalhorce / Alhaurín El Grande
ES5680.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES5680.200.1
Samostatně stojící dům - 'Los Membrillales'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 16.638,00 - 28.807,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Los Membrillales", 3-pokojový dům 75 m2, severní orientace, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna 17 m2, otevřený krb, jídelní stůl a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem 10 m2, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 190 cm), větrák. 1x pokoj 10 m2, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), větrák. Kuchyně 8 m2 (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka), bar. Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x), lodžie. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. TV jen ES.
Další informace:
  - 20 km od moře/jezera
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v USA
1-pokojový byt 36 m2, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj, 2x francouzské lůžko, jídelní kout, kabelová TV, video, CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Klimatizace. Nádherný výhled na moře. K dispozici: telefon.
Miami Beach North: Velmi luxusní rezidence, rok výstavby 2002. V centru obce Sunny Isles Beach, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium, whirlpool, butik, výtah. Úklid úklid bytu. Parkovací místo (extra). Supermarket 300 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 300 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchodní centrum s přístupem na internet, možnost faxování, zasílání mailů a telefonování (extra). V domě: restaurace. Lázně s masážemi švédskými, shiatsu, reflexními. Aromaterapie. Bylinkové zábaly, masky (extra).
Dovolená
v Rakousku
1-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, 1x dvoulůžko, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Navíc může být rezervován dvoulůžkový pokoj - na vyžádání.
St Leonhard: Komfortní bytový dům 'Alpengruss'. Ve čtvrti Wiese, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení. V domě: snídaňová místnost, společenská místnost, sauna (extra), masáže (extra), lyžárna, ústřední topení, pračka (extra). Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny 7 km, restaurace 20 m, koupaliště 7 km. Tenis 7 km, lanová dráha 18 km, kabinková lanovka 9 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 20 m. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 44 km, Adventure Park Jerzens 8 km. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům na silnici směrem na ledovec Pitztaler Gletscher (18 km). Pěkný výhled na okolní louky, lesy, hory a 'Pitztaler Ache'. Na přání snídaňový bufet (EUR 5.85/den/dospělá osoba a EUR 3.65/den/dítě). Domácí zvířata je třeba nahlásit předem, kočky nejsou povoleny. .
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 30 m2, ve zvýšeném přízemí, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Garáž č. 88. Pozor prosím: TV jen FR, IT, EN.
Pěkný, útulný dům s hotelovými službami 'Maeva Horizon Bleu'. Nad Théoule, 2 km od centra, samostatně stojící, vyvýšená poloha, 100 m od lesa, v zeleni. Společné: pozemek 3 ha, rostlinami, květinami a stromy, bazén (450 m2, 01.05.-01.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Ping-pong, terasa (115 m2). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, whirlpool, pokoj se hrami, telefonní budka, výtah, pračka, sušička (společné, extra). Veřejné parkoviště. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 5 km, restaurace 2 km, písečná pláž 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
na Slovensku
Dolna Plesiva 3 km od Zazrive: Pěkná, útulná chalupa 2-podlažní, rok výstavby 2002. Nad Zazrivou, klidná, slunná poloha, 20 m od lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2 s trávníkem 300 m2. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu. Potraviny 3 km, obchodní centrum 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 3 km, krytý bazén 20 km. Tenis 20 km, sportovní centrum 18 km, vlek 5 km. Pitná voda ze studánky 100 m vzdálené.Pro klienty jsou k dispozici 4 ks skipass v lyžiařském středisku Vrátna Dolina v ceně 50,- eur/4 skipasy/den.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Pension Svoboda, Velká Pláň 218, 54221 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Pension Svoboda - on-line rezervace ubytování                                              
Velká Pláň 218, 54221 Pec pod Sněžkou, Česká republika                                              
Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné planině v Peci pod Sněžkou, asi 500 metrů od centra a nabízí vyhřívanou venkovní vířivku jacuzzi.        

Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné planině v Peci pod Sněžkou, asi 500 metrů od centra a nabízí vyhřívanou venkovní vířivku jacuzzi. Nachází se uprostřed malebného Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 890 metrů a můžete si zde vychutnat pěkné výhledy do údolí z velké slunné terasy.