Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Španělsku
Costa Brava - Tordera
Průvodce:
Španělsko - Costa Brava - Tordera:
  Obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 35 km jižně od Girona, 60 km severo-východně od barcelona. V obci: supermarket, obchody, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km. Dopravní spojení: nádraží "Tordera" 8 km. Autobusové spojení. Blanes, 8 km. Lloret de Mar, 15 km. Tossa de Mar, 20 km. Doprava letadlem: letiště Barcelona-Prat Llob. (BCN), 80 km, Girona-Costa Brava (GRO), 25 km. Za zmínku stojí románský kostel a týdenní trh, který se koná každou neděli. V Lloret de Mar možnost hry golfu ("Klub de Golf Angel de Lloret").
Nabídku Last Minute dovolené ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Costa Brava > Tordera
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Dovolená ve Španělsku, Costa Brava, Tordera
(1) Costa Brava - Tordera
ES9471.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9471.200.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 31.934,00 - 62.465,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový dům 170 m2 na 2 podlažích, jižní orientace, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 37 m2, otevřený krb, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl, podávací okénko. Koupelna/bidet/WC. E-topení. V horním patře: 1x zkosený velký pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. Vstup na terasu. Terasa 17 m2. Lehátka (8x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Žehlička. Sklopné lůžko pro děti.
Další informace:
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Dovolená ve Španělsku, Costa Brava, Tordera
(2) Costa Brava - Tordera
ES9471.400.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9471.400.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 10 osob, 6 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 38.003,00 - 70.882,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, v patře, komfortní a útulné zařízení: v horním patře: (žebřík) obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 1x lůžko (150 cm, v délce 200 cm), 1 x 1 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 150 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Topení na naftu. V podkroví: 1x francouzské lůžko (135 cm). Terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Parkování č. descubierto (3 auta).
Další informace:
  - 9 km od moře/jezera
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 01.06. do 01.09)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 35 m2, v patře, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem jihovýchodní orientace, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar. Sprcha/WC. Terasa. Velmi pěkný výhled na moře. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Jednoduchý bytový dům 'Oasis', 2-podlažní. Ve čtvrti Santa Margarida 1 km od centra Roses, slunná poloha, 50 m od moře, 10 m plaz. Společné: terasa. K dispozici pouze pro Vás: terasa. Parkovací místo. Obchod 30 m, supermarket 1.5 km, restaurace 30 m. Sportovní přístav 3 km. Více-bytový-dům je naproti pláži.
Ubytování
ve Francii
Rezidence 'L'Argousier', 6-podlažní. Ve čtvrti Fontanettes, 800 m od centra, 50 m od sjezdovek. V domě: telefonní budka, výtah, lyžárna. Veřejné parkoviště. Sedačková lanovka 200 m, lyžařské sjezdovky 50 m, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola, dětská mateřská školka 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Quartier-bus (zdarma) v provozu po celý den.
Dovolená u moře
v Chorvatsku
5-pokojová polovina dvojdomku 75 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Zkosená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Sprcha/WC. Klimatizace. Velká terasa krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Pěkný dvojdomek 2-podlažní. Nad dem ATP Tennis Center 200 m, mimo obec, 1 km od centra Bol, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 400 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 3'200 m2, prírodní zahrada. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 400 m. Tenis 200 m, sportovní centrum 400 m.
Ubytování
v Nizozemí
11 km od Utrecht: Starý, velký, luxusní dům 'Hertenlaan', 3-podlažní, z jedné strany soused, rok výstavby 1932, renovovaný v roce 2005, obklopen stromy. Na kraji obce, 1.5 km od centra Den Dolder, klidná poloha, 100 m od lesa, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 s 300 m2, květinami a stromy. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka, sušička, k dispozici jízdní kola. Parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, autobusová zastávka 1.5 km, nádraží 1.5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Tenisová hala 5 km, jízdárna 5 km.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Schloss Dürnstein, Dürnstein 2, 3601 Dürnstein, Rakousko
Hotel Schloss Dürnstein - on-line rezervace ubytování                                              
Dürnstein 2, 3601 Dürnstein, Rakousko                                              
Hotel Schloss Dürnstein má jedinečnou polohu na skále vysoko nad Dunajem, v srdci oblasti Wachau, jež je uvedena na seznamu památek světového        

Hotel Schloss Dürnstein má jedinečnou polohu na skále vysoko nad Dunajem, v srdci oblasti Wachau, jež je uvedena na seznamu památek světového dědictví. O hotelové terase s výhledem na Dunaj se říká, že je nejkrásnější vyhlídkou po celé délce Dunaje.