Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Španělsku
Costa Brava - Llafranc
Průvodce:
Španělsko - Costa Brava - Llafranc:
  V Llafranc se nachází krásná zátoka. V okolí vesnice najdeme další kouzelné malé zátoky. Golf v Pals 13 km ("Golf Playas de Pals"). Malá vesnice s 250 obyvatel na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 30 km východně od Girona, 125 km severo-východně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, bar. Dopravní spojení: nádraží "Flaça" 30 km. Palafrugell, 4 km. Palamós, 12 km. Doprava letadlem: letiště Barcelona-Prat Llob. (BCN), 140 km, Girona-Costa Brava (GRO), 140 km.
Nabídku Last Minute dovolené ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Costa Brava > Llafranc
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Dovolená ve Španělsku, Costa Brava, Llafranc
(1) Costa Brava - Llafranc
ES9447.150.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9447.150.1
Apartmán - 'Mares'
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 21.350,00 - 31.812,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový byt 120 m2 na 2 podlažích ve 1. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka). Topení. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Terasa 30 m2, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička. Parkování (2 auta). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Přistýlka je pro děti. Z terasy přstup na zatravněný dvůr. Mezonetový byt.
Další informace:
  - krb
Dovolená ve Španělsku, Costa Brava, Llafranc
(2) Costa Brava - Llafranc
ES9447.250.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9447.250.1
Dům (řadový dům) - 'Es Can Dalo'
Ubytování pro max. 7 osob, 5 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 30.306,00 - 54.218,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Es Can Dalo", 5-pokojová polovina dvojdomku 100 m2 na 3 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2, otevřený krb, TV a CD. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 180 cm). 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 180 cm). 1x pokoj, bez skříně, 1x lůžko (90 cm, v délce 180 cm). Koupelna/WC. Boiler (150 l). Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 180 cm), koupelna/WC. Vstup na terasu. Terasa 9 m2, zahradní sezení 25 m2, zahradní sezení 13 m2, zahrada, trávník. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Pozor prosím: TV jen ES.
Další informace:
  - 800 m od moře/jezera
  - krb
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Portugalsku
2-pokojový byt 60 m2, v přízemí, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit a elektrická kamna. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Terasa 18 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž č. 25. Prosím k povšimnutí: páté lůžko je vhodné pouze pro děti pod 12 roků.
Rekreační sídlo Garden Park III: bytový dům, rok výstavby 2002. 500 m od centra Ericeira, 8 km od centra Mafra, 40 km od centra Lisboa. Společné: zahrada (oplocená) trávníkem 200 m2, bazén (6 x 12 m, hloubka 100 - 180 cm, 15.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Zahradní nábytek. V domě: výtah. Společné garáže. Restaurace 100 m, autobusová zastávka, písečná pláž 200 m. Tenis 500 m. Sportovní zařízení s prostorem pro gymnastiku, sauna, tlakové masáže atd. V Mafra je krytý bazén, tenisové kurty atd..
Dovolená
v Německu
2-pokojový byt 53 m2, ve zvýšeném přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. Parkování č. 16. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. Byt je v poschodí.
Rekreační středisko. Ve čtvrti Weissensee/See 6 km od centra Füssen, 800 m od jezera. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén (10 x 6 m). Tenis, gril, dětské hřiště. V domě: sauna, stolní tenis (vše zahrnuto v ceně), výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 800 m. Lanová dráha 15 km, běžkařské stopy 50 m. Obytné zařízení s celkem 230 byty, pouze 800 m od jezera Wiessensee s travnatou a oblázkovou pláží (zdarma užívání pláže, povoleno surfování). Minigolf, mísnost pro odstavení jízdních kol a střešní terasa ke slunění s panoramatickým výhledem na jezero a hory, dodatečně ke společné sauně je hostům ještě k dispozioci sauna samostatná. Všechna zařízení jsou v ceně (používání částečně po dohodě termínu se správou domu, krytý bazén je od začátku listopadu do poloviny prosince uzavřen).
Dovolená u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 35 m2, v patře, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem jihovýchodní orientace, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar. Sprcha/WC. Terasa. Velmi pěkný výhled na moře. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Jednoduchý bytový dům 'Oasis', 2-podlažní. Ve čtvrti Santa Margarida 1 km od centra Roses, slunná poloha, 50 m od moře, 10 m plaz. Společné: terasa. K dispozici pouze pro Vás: terasa. Parkovací místo. Obchod 30 m, supermarket 1.5 km, restaurace 30 m. Sportovní přístav 3 km. Více-bytový-dům je naproti pláži.
Dovolená
v Rakousku
Gries/See 17 km od Ischgl: Bytový dům 'Pircher'. Klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, 800 m od jezera. Společné: louka k odpočinku. (skluzavka, pískoviště). V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo. Restaurace 100 m, jezero ke koupání 800 m. Tenis 800 m, kabinková lanovka 1 km, zastávka ski-busu 300 m, běžkařské stopy 100 m, kluziště 800 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům stojí vedle nejdelší osvětlené sáńkařské dráhy Tyrolska. Turistické cesty od domu. Dětská postýlka na požádání.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012