Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Francii
Alsasko - Lembach
Průvodce:
Francie - Alsasko - Lembach:
  , přírodním parku severního masivu Voges rekreační obec, 15 km od Wissembourg, 18 km od Bad Niederbronn. Dopravní spojení: nádraží "SNCF Wissembourg" 15 km. Doprava letadlem: letiště Strasbourg (SXB), 56 km, Mulhouse (MLH), 169 km, Paris Orly (ORY), 485 km. Ideální výchozí bod pro exkurze k místům jako zámecká zřícenina Wasigenstein a Fleckenstein, k Maginotově linii a k pevnosti "Four a Chaux". Ideální místo pro odpočinkovou a rozmanitou dovolenou.
V létě
  Turistické cesty.
Nabídku Last Minute dovolené ve Francii (celkem 762) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Francie > Alsasko > Lembach
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená ve Francii, Alsasko, Lembach
(1) Alsasko - Lembach
FR5400.100.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR5400.100.2
Dům (řadový dům) - 'Les Châtaigniers'
Ubytování pro max. 5 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 11.102,00 - 23.058,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojová polovina dvojdomku 83 m2 na 3 podlažích, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Topení dřevem. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Galerie, 1x lůžko a sprcha/WC. E-topení (extra). V podkroví: (přikré schodiště) 1x pokoj, 2x lůžko. Terasa 10 m2, trávník 20 m2. Zahradní nábytek. Parkování č. 24. Dům je dosažitelný po 11 schodech.
Další informace:
  - tenisový kurt
  - otevřený bazén ke společnému užívání
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence 'Isola Rossa'. Na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Apartmány
v Rakousku
5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, knihovna, TV-satelit, video a DVD. Velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, otevřený krb, jídelní kout, rádio a CD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený velký pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Garáž. Obytné prostory s pohodlnými čalouněnými soupravami. Vkusné, důkladné zařízení, krásné obrazy, nábytek a obsáhlá domácí knihovna. Koupelna s volně stojící vanou a ohřevem ručníků. U sauny v přízemí je samostatný předpokoj se sprchou a WC. V létě je ještě k dispozici jednolůžkový pokoj (není vyhřívaný).
Ratten 3 km od St. Kathrein: Velký, útulný, komfortní rodinný dům 'Filzmoos', rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2002. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: sauna, ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, koupaliště, krytý bazén 300 m. Tenis 500 m, jízdárna 2 km, vlek 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 7 km, kluziště 1 km. Absolutní klid u řeky v rekreační oblasti 'Roseggers Waldheimat'. Veškerá zařízení v obci jsou dosažitelná pěšky. Krásné turistické možnosti v přilehlých lesích, plných hub v blízkém okolí. Dům byl pečlivě renovován, je velice dobře vybavený s velkorysými prostorami. Vlastní pramen s vynikající pitnou vodou. K lyžařským oblastem Alp a Hauereck 10 minut, Stuhleck a Semmerimng 30 minut. Ideální pro dovolenou v přirodní krajině, mimo ruch a turismus.
Apartmány u moře
ve Francii
2-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 8 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 140. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Rezidence 'Les Jardins d'Ys', 3-podlažní. V obci 400 m od centra Les Issambres, slunná poloha, 200 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: bazén (8 x 20 m, hloubka 100 - 200 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha. Obchod 400 m, supermarket 700 m, autobusová zastávka, písečná pláž 200 m. Sportovní přístav 200 m.
Dovolená
v České republice
4-pokojová chata 100 m2, osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV, rádio a CD. Obývací pokoj/jídelna 20 m2. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 1x lůžko. Galerie. Zahradní sezení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. Parkování (oplocené). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen CZ.
Kuklík 11 km od Nové Město na Moravě: V osadě 6 chalup, ca 1 km od centra obce Kuklík, 680 m.n.m pěkná, stylová chata 2-podlažní. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený) s trávníkem a stromy. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, ohniště. Příjezd vede až k objektu, v zimě 300 m. Parkovací místo. Potraviny 3 km, restaurace 300 m, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Nové Město n.M.' 11 km, zátoka ke koupání 5 km. Tenis 300 m, jízdárna 1 km, běžkařské stopy 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zahradní sezení 2x: na jižní terase, slunečník, u ohniště, k dispozici udírna. Lokální topení na tuhá paliva. V restauraci 500 m možnost polopenze.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Gasthof Kirchenwirt, Salzburger Straße 27, 8970 Schladming, Rakousko
Hotel Gasthof Kirchenwirt - on-line rezervace ubytování                                              
Salzburger Straße 27, 8970 Schladming, Rakousko                                              
Hotel Kirchenwirt leží v Schladming v srdci regionu Dachstein Tauern. Je to zařízení, kde se klade důraz na tradice a místní charakter. Schladming,        

Hotel Kirchenwirt leží v Schladming v srdci regionu Dachstein Tauern. Je to zařízení, kde se klade důraz na tradice a místní charakter. Schladming, štýrská sportovní metropole uprostřed regionu Dachstein Tauern, je jedním z největších rakouských lyžařských středisek. Je známé i za rakouskými hranicemi jako pořadatel několika závodů Světového poháru.