Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená na Slovensku
Bánskobystrický kraj - Kremnica
Průvodce:
Slovensko - Bánskobystrický kraj - Kremnica:
Nadmořská výška: 561 m n.m. m.
  Staré hornické město založené německými přistěhovalci. Město se proslavilo především těžbou zlata a stříbra a také nejstarší mincovnou na světě. Zajímavostí je především naměření geografického středu Evropy cca. 5 km od Kremnice. Dominantou města je Kremnický hrad, ktery patří k nejstarším a nejdochovanějším hradům v této oblasti. Ve městě se nachází i spousta dalších historických památek: Kostel sv. Kateřiny, Malá hodinová věž, bývalá radnice a mnoho dalších. Ve městě je termální koupaliště Katarína s geotermální vodou 26 - 31°C. 27 km je poté vzdálena Bánská Bystria zapsaná na listinu památek UNESCO. Termální lázně Turčianské Teplice jsou vzdáleny 18 km. Historické město, 17 km severně od Žiar nad Hronom, 180 km od Bratislava. Termální koupaliště, fitness-centrum, sauna, léčebné kůry, 5 - 20 km. Doprava letadlem: letiště Zvolen (ZVN), 37 km.
V létě
  Turistické cesty, horské tůry. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole.
V zimě
  Lyžařské středisko Krahule, 5 km. 1x sedačková lanovka, 3x vleky. 7x lyžařské sjezdovky, celkem 4 km. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 230 km. Skibus.
Nabídku Last Minute dovolené na Slovensku (celkem 9) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Slovensko > Bánskobystrický kraj > Kremnica
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Dovolená na Slovensku, Bánskobystrický kraj, Kremnica
(1) Bánskobystrický kraj - Kremnica
SK9670.10.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: SK9670.10.1
Apartmán - 'Dedičné'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.383,00 - 24.766,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 70 m2, jednoduché a moderní zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 3 m2. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Další informace:
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Dovolená na Slovensku, Bánskobystrický kraj, Kremnica
(2) Bánskobystrický kraj - Kremnica
SK9670.10.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: SK9670.10.2
Apartmán - 'Dedičné'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.383,00 - 24.766,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 70 m2, jednoduché a moderní zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 3 m2. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Další informace:
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Francii
Bazén v rezidenci je klientům k dispozici. Vratná kauce za umělohmotný náramek označující, že hosté z rezidence mají k bazénu přístup je 50,- EUR/osobu. Rezidence 'Le Domaine d'Azur'. Ve čtvrti Grand Jardin 900 m od centra Le Lavandou, 800 m plaz. Společné: bazén (10 x 17 m, hloubka 120 - 200 cm, 15.06.-30.09.). Obchod, potraviny, supermarket 800 m, restaurace 1 km, písečná pláž 800 m.
Ubytování
v Belgii
'Rosengarten', 4-pokojový byt 120 m2 ve 1. patře, účelné zařízení: obývací pokoj, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Oba dvoulůžkové pokoje jsou navzájem spojené. Zahrada je společná. Garáž na požádání.
Jednoduchý dům 'Rosengarten', 2-podlažní. Společné: zahrada. Obchod, restaurace 50 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Dům v malé, typické vesnici. V blízkosti německé hranice. V okolí bezpočet turistických cest.
Ubytování u moře
ve Francii
Rezidence 'Les Vignes'. Mimo obec. Společné: bazén (150 m2, hloubka 55 - 180 cm, 15.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Obchod 300 m, obchodní centrum 5 km, restaurace 300 m, písečná pláž 4 km. Tenis 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Elektrické topení.
Apartmány
v Rakousku
Komfortní bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Falkner', renovovaný v roce 2005. 100 m od centra Längenfeld, centrální, slunná poloha. Společné: krytý bazén vyhřívaný (5 x 6 m, 01.01.-31.12.). V domě: společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium (extra), pokoj se hrami, výtah, odkládací místnost na kola, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, koupaliště 700 m. Tenis 700 m, visutá lanovka 13 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 13 km, běžkařské stopy 200 m, kluziště 1 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' 26 km. Lyžařská oblast Sölden Ötztal-Arena (13 km) dostupná skibusem (zdarma). Přírodní termální lázně (Aqua Dome) jsou vzdáleny pouze 400 m. Rozjímat a odpočívat můžete v krásném wellness zařízení s krytým bazénem, finskou a bylinkovou saunou, parní lázní, infračervenou kabinkou, soláriem, masážemi, masážními sprchami a Kneippovými lázněmi. Nabídku doplňuje posilovna, odpočívárna, venkovní lehátka a u krytý bazén. Malé i velké děti se mohou vydovádět v herně a v prostoru pro šplhání. Kávový a snack automat, pohodlná společenská místnost a velká slunná terasa vyhovují všem přáním.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012