Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená v Itálii
Ligurie Riviera Ponente - Arma di Taggia
Průvodce:
Itálie - Ligurie Riviera Ponente - Arma di Taggia:
  Atraktivní místo ke koupání na pobřeží Ponente, mezi Imperia a Sanremo. Arma di Taggia je vyložně vhodné pro rodiny s dětmi. Atraktivní písčitá pláž, částečně s plážovými zařízeními a krásnými příležitostmi k procházkám podél pobřeží. K tomu je ještě mnoho příležitostí k zábavě. Ideální výchopzí poloha pro vuýlety do Sanremo (10 km) nebo do Imperia (20 km). Letovisko. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A10 Savona - Ventimiglia, výjezd "Arma di Taggia". Nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Genova (GOA), 133 km, Milano Malpensa (MXP), 304 km, Torino Caselle (TRN), 245 km.
Nabídku Last Minute dovolené v Itálii (celkem 583) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Itálie > Ligurie Riviera Ponente > Arma di Taggia
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená v Itálii, Ligurie Riviera Ponente, Arma di Taggia
(1) Ligurie Riviera Ponente - Arma di Taggia
IT1755.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT1755.100.1
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.353,00 - 31.568,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 90 m2 ve 1. patře, účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení (extra). Balkon. Odkládací místnost. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Další informace:
  - 500 m od moře/jezera
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Španělsku
Velmi pěkný dům 'Mar y Pinos', renovovaný v roce 2002. Mimo obec, 3 km od centra Port de la Selva, klidná, slunná poloha, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, rostlinami a stromy, bazén (5 x 12 m, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Obchodní centrum 3 km, restaurace 2 km, oblázková pláž 1 km, zátoka ke koupání 75 m. Přístup k domu po malé rampě. Dům leží na přední linii u moři. Kauce musí být zaplacena kreditní kartou, během 10 dnů je pak vrácena zákazníkovi.
Dovolená
v Německu
2-pokojový byt 41 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, východní orientace. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Vícegenerační dům 'Landhaus am Siplinger'. Mimo obec, 1 km od centra Balderschwang, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. V domě: společenská místnost, sauna (extra), lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Donáška pečiva, donáška nápojů a snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 15 km. Vlek 400 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Další nákupní možnosti v Hittisau/Rakousko (10 km). Od domu přímý výhled na udolí Balderschwang a okolní hory. Na přání snídaně.
Ubytování u moře
v Itálii
Badolato: Pěkná rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Villaggio&Residence Club****Aquilia', renovovaný v roce 2010, obklopen stromy a loukami. 28 byty v rezidenci. 1 km od centra Badolato Marina, slunná poloha, 200 m od moře, 200 m plaz, přímý přístup na pláž, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 60'000 m2 (oplocený), květinami a stromy, bazén (23 x 10 m, 20.05.-30.09.). Venkovní sprcha. Tenis, ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), volleyball. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, slunná terasa. K dispozici: kánoe. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 500 m, supermarket 600 m, písečná pláž 200 m. Sportovní centrum 100 m. Atrakce v blízkosti: Badolato Historical Centre 5 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Zařízení je v noci střeženo. Noční klub/disco. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Německu
2-pokojový byt 35 m2, v podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Sprcha/WC jsou 2 kroky mimo byt (patro není viditelné hosty jiných bytů).
Selský dvůr 'Dieboldshof'. Na kraji obce, 400 m od centra Ichenheim, 4 km od řeky. Společné: ovocná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, pekárna 500 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Offenburg' 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km. Tenis 400 m, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Europapark 25 km, Vogtsbauernhöfe 35 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pekárna 150 m. Cyklocesta Ortenau 300 m. Baggersee 2 km. Rýn 4 km. Dieboldshof je stále ještě aktivním statkem s malými zvíraty, tři rekreační byty jsou ve zvlástním, v roce 1795 postaveném příhradovém domě. Produkty z vlastní výroby (vejce, brambory, špek a salám) lze zakoupit na místě. Zdarma půjčovna jízdních kol.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012