Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená v Itálii
Lazio - Caprarola
Průvodce:
Itálie - Lazio - Caprarola:
  Charakteristická středověká obec, známá svým Palazzo Farnese z 16. stol. Výlety k jezeru Vico 5 km. Viterbo 16 km. V místě je několik obchodů a restaurací.
Nabídku Last Minute dovolené v Itálii (celkem 583) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Itálie > Lazio > Caprarola
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená v Itálii, Lazio, Caprarola
(1) Lazio - Caprarola
IT5728.870.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT5728.870.1
Samostatně stojící dům - 'Casale Le Querce'
Ubytování pro max. 10 osob, 5 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 45.049,00 - 83.052,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích, v přízemí: velká jídelna, otevřený krb, TV-satelit a stereo přehrávač. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Zkosená, otevřená galerie, 2x lůžko, koupelna/sprcha a TV. Sprcha/bidet/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Kuchyně v prízemí je prístupná i zvenku. Zařízené místo na dvoře se soukromou zahradou. Prádelna s pračkou. Jeden ze dvou dvoulůžkových pokojů nabízí 1 samostatné lůžko a 1 francouzské lůžko (1,40 m).
Další informace:
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 08.05. do 25.09)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Portugalsku
4-pokojový řadový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb, TV-satelit, video, rádio a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Balkon 4 m2, terasa 6 m2, terasa 7 m2. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, sušička. Garáž.
Jardim do Mar: Rekreační osada, rok výstavby 2002. 1 km od centra Pederneira, mimo obec, 4 km od centra Nazaré, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u moře. Společné: zahrada 1'500 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Tenis, dětské hřiště. Potraviny 1 km, restaurace 1.3 km, bar 1.2 km, písečná pláž 500 m. Golfové hřiště (18 jamek 40 km, jízdárna 12 km. Přístup na pláž (500 m) schody a pouze pěšky, autem 3 km.
Apartmány
v Německu
Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cuxland Ferienpark'. Ve čtvrti Neufeld 6 km od centra Dorum, 800 m od moře. Společné: tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), možnosti nákupu, butik, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo. Nádraží 'Dorum' 6 km, travnatá pláž 800 m. Tenisová hala 6 km, jízdárna 25 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Moderní rekreační zařízení, které je přímo za hrází, disponuje nákupní pasáží 'Cuxland-Deichpassage' , klubem pro mládež 'Coole Krabbe', restaurací, pivnicí, plážovým butikem a trhem s potravinami. V hotelu Cuxland se k dispozici recepce, restaurace a obchod se suvenýry. Aktivity pro děti a pro volný čas (některé za poplatek): stolní fotbal, šipky, vzdušný hokej, stolní tenis, hradí domek pro děti přímo na hrázi, animátorské programy, řemeslné a hrací koutky, dětská diskotéka, půjčovna kol a výlety do národního parku Wattenmeer. Rekreační apartmány jsou individuálně zařízené podle jedinečného vkusu majitele. Snídaňový bufet za EUR 7.90/dospělý/den, EUR 4.90/dítě (3-9 let)/den.
3-pokojový dům 68 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 2 volně umístitelné přistýlky (rekreační domy jsou vhodné pro 4-6 osob). Přípitek na přivítanou, transport (po předchozí domluvě) pro příjezd a odjezd z a na nádraží Dorum, 1 hodina tenisu, sauna nebo minigof na týdenní pobyt v ceně. Na přání je zdarma možné přichystat (1x na pobyt, po předchozí domluvě) ohřívač lahví, dětská vanička, dětská ohrádka, vozík, pojistky zásuvek, dětské WC-sedátko, kočárek a nosič. Akce pro mladé rodiny: dětská postýlka a vysoká židlička jsou v ceně pronájmu (nutno předchozí rezervace) při příjezdu již nachystáno v rekreačním domě.
Ubytování u moře
ve Španělsku
Paseo Marítimo: Bytový dům. Slunná poloha, 50 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: bazén (01.04.-30.09.). Venkovní sprcha. V domě: výtah. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 20 m, písečná pláž 50 m. Golfové hřiště 3 km.
Dovolená
v Maďarsku
Alsóörs 6 km od Balatonalmádi: V rekreační části obce. Dům. Slunná poloha, 800 m plaz, ve vedlejší ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 700 m2, louka k odpočinku. Ohniště. Potraviny 400 m, restaurace 600 m. Jízdárna 2 km. Pozor prosím: hlavní silnice 250 m od domu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel JUFA Sigmundsberg, Sigmundsberg 1, 8630 Mariazell, Rakousko
Hotel JUFA Sigmundsberg - on-line rezervace ubytování                                              
Sigmundsberg 1, 8630 Mariazell, Rakousko                                              
JUFA Sigmundsberg se nachází 3 km od Mariazellu, domova slavné baziliky. Nabízí přístup na internet v celém hotelu, snídaně formou švédských        

JUFA Sigmundsberg se nachází 3 km od Mariazellu, domova slavné baziliky. Nabízí přístup na internet v celém hotelu, snídaně formou švédských stolů a bezplatné parkování na místě. V bezprostřední blízkosti JUFA Sigmundsberg najdete několik lanovek a vleků vedoucích do lyžařského a turistického areálu Gemeindealpe.