 |
Upozornění:
Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
|
|
Německo - Severní moře - Hage:
Známé lázně pro léčbu dýchacích cest, 7 km od Norden, 35 km od Emden, 70 km od Wilhelmshaven. V obci: obchody, pekařství, restaurace. Krytý bazén, sauna, solárium. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Dopravní spojení: nádraží "Norden" 7 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 163 km. Možnosti výletů do Emden a Aurich stejně jako do Norddeich (12km) s místní kanceláří INTERHOMu, kde Vám naše spolupracovnice rády zarezervují jízdenky a doporučí další nabídky na trávení volného času.
V létě
Jezero ke koupání. Aquapark "Ocean Wave Norddeich", 12 km. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Poznejte celý region pouze za 1 Euro/osoba/za jízdu sezónním autobusem v období od 15.3. - 31.10.
|
|
| Byl nalezen pouze jeden objekt. |
 |
Dovolená v Německu, Severní moře, Hage (1) Severní moře - Hage |
 |
|
|
|
| Ubytování pro max. 5 osob, 3 pokoje, 2 ložnice |
Popis ubytování: 3-pokojový byt 70 m2, v patře: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV a rádio. 1x zkosený pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. Střrešní terasa k samostatnému použití. |
Další informace:
- tenisový kurt |
|
| |
 |
|
 |
 |
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla: |  |
|
| |
 |
|
 |
Pěkný dvojdomek 2-podlažní. Nad dem ATP Tennis Center 200 m, mimo obec, 1 km od centra Bol, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 400 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 3'200 m2, prírodní zahrada. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 400 m. Tenis 200 m, sportovní centrum 400 m. |
|
|
Rezidence 'Chalet de Soleil' na jihozápadě stanice. Sestává ze tří budov: 'Pluton', 'Pleiades' 'Alpheratz'. Všechny budovy s výtahem a el. 0ytápěním bytový dům 'Pluton', 8-podlažní. Parkovací místo (kryté, extra) in 400 m. Obchod, potraviny, restaurace 100 m. Sedačková lanovka 100 m, kabinková lanovka, kluziště 500 m. Pozor prosím: výtah pouze do 5. poschodí. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Posilovna 400 m. Budova 'Pleiades' a 'Alpheratz' 350 m. Budova 'Pleiades': 10 podlažní, s vyjímnkou levého vchodu, kde je dům čtyřpatrový, 300 m od budovy 'Pluton' a 50 m od budovy 'Alpheratz'. Budova 'Alpheratz': 11 podlažní, 350 m od budovy 'Pluton' a 50 m od budovy 'Pleiades'. Společné pro obě budovy 'Pleiades' a 'Alpheratz': kabinová lanovka 'Le Jandri', bazén, umělé kluziště 900 m. Sedačková lanovka 'Super Venosc' 200 m. Obchody, restaurace 500 m. Kryté parkoviště (extra), posilovna 800 m. |
|
|
|
|
|
|