Ubytování v hotelu a rezervace ubytování v hotelích po celém světě
  Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Chorvatsku
Dalmácie - sever/ostrovy - Vir
  Dovolená v Chorvatsku: Dalmácie - sever/ostrovy, Vir
  Navigace: Vir, Dalmácie - sever/ostrovy, Chorvatsko
Apartmán číslo: HR4050.185.2
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán
Objednávkové číslo: HR4050.185.2
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 8.540,00 - 19.215,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 48 m2, v přízemí: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, jídelní stůl a TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace (extra). Terasa 14 m2, krytá. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře.
Popis objektu:
  Nový dům. 3 km od centra, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže. Společné: gril. V domě: slunná terasa, pračka (společné, extra). Parkovací místo (kryté) u domu. Obchod, restaurace 400 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
V tomto domě jsou celkem 3 apartmány:
Apartmán HR4050.185.1 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4050.185.2   (tento apartmán)
Apartmán HR4050.185.3 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Vir:
  Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'600 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, 15 km severo-západně od Nin, 26 km severo-západně od Zadar. Veškeré služby v místě. Sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Zagreb - Zadar, výjezd 17 "Zadar1". Dále silnice č. 306 Zadar1-Murvica - Privlaka-Nin - Vir. Železnice Zagreb - Zadar. Nádraží "Zadar" 26 km. Autobusové spojení. Přístav Zadar, 26 km. Doprava letadlem: letiště Zadar (ZAD), 26 km, Zagreb (ZAG), 330 km.

  v létě:
  Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
20.03.2010 05.06.2010 8.540,00     
05.06.2010 03.07.2010 11.956,00     
03.07.2010 17.07.2010 14.945,00     
17.07.2010 31.07.2010 17.294,00     
31.07.2010 14.08.2010 19.215,00     
14.08.2010 21.08.2010 17.294,00     
21.08.2010 28.08.2010 14.945,00     
28.08.2010 04.09.2010 11.956,00     
04.09.2010 27.11.2010 8.540,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Vir (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Dalmácie - sever/ostrovy (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v Chorvatsku (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 28 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko, vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře.
Nový, pěkný dům. V obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril, parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
Axams: Malý, útulný bytový dům 'Sailer'. 500 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, dětské hřiště. V domě: sauna (extra), solárium (extra). Pokoj se hrami, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo. Potraviny 400 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 400 m. Vlek 500 m, lyžařské centrum 7 km, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Krásný výhled na hory. Sauna 1 x týdně v ceně. Dětská herna. Dětská postýlka na požádání. Zvláštnost: budete 1 x týdně při Dia-přednášce hýčkáni kávou a jablkovým závinem.
Apartmány u moře
v USA
2-pokojový byt, komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. 1x otevřený pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/WC. Klimatizace. K dispozici: sejf. Omezená možnost vaření: mraznička, mikrovlnka, kávovar (bez plotýnky). Některébyty  s balkonem a výhledem na moře. Prosím k povšimnutí: ložnice jsou od obytných jídelen částečně odděleny, co je charakteristické pro mnohé suity Condo-hotelu (prostory nejsou od sebe odděleny dveřmi).
Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence. Přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkovací místo (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.,Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.
Ubytování
v České republice
Jedlová 8 km od Polička: Atraktivní stylová, komfortní rezidence 'Jedlová', 3-podlažní, rok výstavby 2001. Mimo obec, 2 km od centra Jedlová, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 10 m od lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem 400 m2, rostlinami a květinami, bazén vyhřívaný, chráněný (6 x 3 m, 01.05.-01.10.) s vnitřními schůdky. Ping-pong, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost s TV. Ústřední topení, pračka, místnost na sušení. Příjezd vede až k objektu (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 8 km, potraviny 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 100 m. Tenis 2 km, jízdárna 17 km, běžkařské stopy 20 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Extra:EG nad 100 kWh/týden, catering-nutno objednat předem, rybaření (nutný rybářský lístek). U domu se nachází oplocené hřiště vhodné ke sportům. Brno 70 km, Vídeň/Bratislava 200 km, Praha 270 km. Internet je k dispozici v internetové kavárně a v informačním centru Polička (zdarma).Bowling v obci Jedlova.
  © 1996 - 2010, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 22.03.2010
Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 16901 Praha, Česká Republika
Orea Hotel Pyramida - on-line rezervace                                              
Bělohorská 24, 16901 Praha, Česká Republika                                              
Orea hotel Pyramida má vynikající polohu v pěší vzdálenosti od Pražského hradu. Stačí jen krátká procházka, a dostanete se na Pražský hrad, k Loretě, ke Strahovskému klášteru a na Malou Stranu ...

Orea hotel Pyramida má vynikající polohu v pěší vzdálenosti od Pražského hradu (10 minut). Do centra města je to pouze 15 minut městskou dopravou. Po uspokojivém dni při sjednávání obchodních záležitostí nebo při prohlídkách Stověžatého města vám tu bazén, sauna, solárium, fitness centrum i různé masáže nabídnou možnost pořádně zrelaxovat. A la carte restaurace Koppernik nabízí lahodná jídla české i mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou rovněž plně vybavené konferenční a zasedací místnosti. Stačí jen krátká procházka, a dostanete se na Pražský hrad, k Loretě, ke Strahovskému klášteru a na Malou Stranu.