Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Chorvatsku
Severní Dalmácie - Ugljan/Kukljica
  Dovolená v Chorvatsku: Severní Dalmácie, Ugljan/Kukljica
  Navigace: Ugljan/Kukljica, Severní Dalmácie, Chorvatsko
Apartmán číslo: HR4220.155.5
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek okolí - letní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Ana'
Objednávkové číslo: HR4220.155.5
Ubytování pro max. 5 osob, 2 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 6.042,00 - 13.237,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 45 m2, v přízemí: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj s posuvnými dveřmi, 3x lůžko. Obytná kuchyně, TV-satelit, vstup na balkon. Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu.
Popis objektu:
  Bytový dům 'Ana', 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: pozemek 3'000 m2, zahrada, gril, dětské hřiště. Parkoviště u domu na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, písečná pláž, kamenitá pláž, zátoka ke koupání, skalnatá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům se nachází 50 m pod silnicí Ugljan-Pasman.
V tomto domě je celkem 7 apartmánů:
Apartmán HR4220.155.1 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4220.155.2 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4220.155.3 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4220.155.4 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4220.155.5   (tento apartmán)
Apartmán HR4220.155.6 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán HR4220.155.7 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 2 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - 200 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Ugljan/Kukljica:
  Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 870 obyvatel, na jihovýchodě ostrova přímo u moře, 10 km jižně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti. Sauna, solárium. K tomu: lékárna 5 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 12 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Zagreb - Zadar, výjezd 17 "Zadar1". Dále silnice č. 110 Zadar - Preko - Kukljica. Železnice Zagreb - Knin - Zadar. Nádraží "Zadar" 10 km. Autobusové spojení. Přístav Preko, 8 km, přístav Zadar, 8 km. Jizda autem Zadar - Preko, 8 km. NP Kornati. Doprava letadlem: letiště Zadar (ZAD), 22 km, Zagreb (ZAG), 290 km.

  v létě:
  Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 6 km turistické cesty. Cyklistické cesty, 21 km cesty pro tůry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
23.08.2008 30.08.2008 13.237,00     
30.08.2008 06.09.2008 8.455,00     
06.09.2008 22.11.2008 6.042,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Ugljan/Kukljica (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Severní Dalmácie (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v Chorvatsku (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v USA
Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence, přímo u pláže. Společné: bazén s vnitřními schůdky, dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkoviště (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.Cestovat a šetřit: od 04. 09. 2007 do 04. 10. 2007-10 % sleva na objekt U3415/100M a 6 % na objekt U3415/105M. Sleva pro krátkodobé pobyty.
Ubytování
v Rakousku
Altenmarkt: útulný venkovský dům, 200 m od centra, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada. Parkoviště u domu. Potraviny, restaurace, zastávka ski-busu 200 m. Lanová dráha 800 m, vlek 400 m, běžkařské stopy 50 m. Přístup k běžkařské dráze Tauernloipe přímo od domu; možnost provozu veškerých sportů v bezprostřední blízkosti, ideální poloha! Mimoto je možnost využití nabídky pro volný čas v hotelu 'Flair' ve Flachau (viz popis u A5543/30m). Pozor: od 10. 3. 07 do 30. 04. 07 jsou na sousedndím pozemku prováděny stavební práce.
Dovolená u moře
ve Francii
A Madrague rezidence 'Les Aigues Marines', 2 podlažní, obklopen stromy, v obci 2 km od centra St Cyr sur Mer, klidná, slunná, vyvýšená poloha, ve vedlejší ulici, v zeleni. Obchod, potraviny 200 m, písečná pláž 300 m, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Omezená parkovací místa v elektrickou bránou uzavřené rezidenci.
Ubytování
v Německu
8-pokojová vila 420 m2 na 2 podlažích, v přízemí, starožitné a osobité zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a video. Velký obývací pokoj, stereo přehrávač. Jídelna, vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/WC, koupelna/sprcha/WC. 2x balkon 3 m2. Terasa 50 m2, jižní orientace. Terasa 50 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: telefon (extra). Střediskem domu je velká, otevřená hala v přízemí s krbem, pohovkou, 3 židlemi a otevřreným krbem (topné dřevo zdarma); antický nábytek a galerie v horním podlaží dávají prostoru klasickou atmosféru. Prádelna s pračkou, šňůrou na prádlo, žehlicím prknem a žehličkou. Fax (extra) a stůl v pokoji s televizí. Chodba se vstupem na balkon v horním podlaží. V podkroví domu (zvláštní vchod) trvale bydlí najemník, který ale nepoužívá vnější zařízení domu.
Panský dům 'Buchhof', ve čtvrti Nonn 3 km od centra Bad Reichenhall, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 5000 m2 s stromy, louka k odpočinku, ping-pong. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Úklid 2x x týdně (v ceně). Parkoviště u domu. Obchod 3 km, potraviny 2 km, supermarket 3 km, restaurace 800 m, nádraží 'Bad Reichenhall' 5 km. Koupaliště, krytý bazén 5 km, tenis 1 km, golfové hřiště 10 km, jízdárna 5 km, visutá lanovka, lanová dráha 2 km, vlek 10 km, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Turistické- a cyklocesty od domu. Letiště Salzburg 12 minut autem. Statek stojí na úpatí 1721 m vysoké hory; na počátku 20. století byl přestavěn na panský dům; lovecké trofeje z celého světa dávají domu svůj charakter. V ceně pronájmu je pravidelný meziúklid (každé 3 dny, mimo nedělí a svátků). Z parku podobné zahrady je krásný výhled na horu Prediktstuhl (kazatelnu).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 21.08.2008