Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování
Dovolená v České republice
Jihomoravský kraj - Lednice na Moravě
Bulhary 3 km od Lednice na Morave
  Dovolená v České republice: Jihomoravský kraj, Lednice na Moravě
  Navigace: Bulhary 3 km od Lednice na Morave, Lednice na Moravě, Jihomoravský kraj, Česká republika
Apartmán číslo: CZ6914.10.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Samostatně stojící dům
Objednávkové číslo: CZ6914.10.1
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 8.778,00 - 9.863,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  3-pokojový dům 70 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, otevřený krb, TV a kamna na dřevo. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka), rádio. Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Popis objektu:
  Bulhary 3 km od Lednice na Morave: Rodinný dům 2-podlažní. V obci, ve vedlejší ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní sezení (6 m2), zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 15 km. Sportovní centrum 2 km. Atrakce v blízkosti: Zámek a park Lednice (UNESCO) 4 km, Zámek Valtice 12 km, Zámek MIkulov 15 km, Sporto centrum Němčičky 20 km, ZOO Hodonín 35 km, ZOO Brno Bystrc 60 km. Koupání: 3 přehrady Nové Mlýny 4 km. Parkování u objektu. Topení akumulačními kamny.
Další informace k ubytování:
  - krb
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Lednice na Moravě:
  Malé město. Veškeré služby, Břeclav, 10 km. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař. Mikulov, 10 km. Doprava letadlem: letiště Wien International (VIE), Brno (BRQ). Přírodní park Niva Dyje leží severně od Břeclavi, na levém břehu řeky Dyje v Lednicko-Valtickém areálu. Soustava lednických rybníků je jedna z nejvýznamnějších ornitologických lokalit. Lednicko-valtický areál - jedinečný krajinný celek zapsaný do seznamu kulturních památek UNESCO. Mikulov - církevní památky, kulturní akce, muzeum, známá vinařská oblast. Archeologcká expozice Dolní Věstonice 20 km. Národní kulturní památník Mikulčice - Valy 20 km. V okolí turistické a naučné stezky.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
31.03.2012 07.04.2012 8.778,00     
07.04.2012 14.04.2012 9.863,00     
14.04.2012 23.06.2012 8.778,00     
23.06.2012 01.09.2012 9.863,00     
01.09.2012 24.11.2012 8.778,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Lednice na Moravě (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Jihomoravský kraj (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v České republice (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Francii
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Německu
Komfortní bytový dům 'Landhaus Laih'. Ve čtvrti Grossarmschlag, na kraji obce, 3 km od centra Grafenau, klidná, slunná poloha, jižní orientace. Společné: zahrada 6'000 m2 s stromy, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Parkovací místo u domu. Restaurace 200 m, autobusová zastávka 150 m, nádraží 500 m, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km. Golfové hřiště 1 km, tenis 3 km, jízdárna 3 km, vlek 3 km, lyžařská škola 3 km, dětská lyžařská škola 3 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená u moře
v Itálii
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem s posuvnými dveřmi. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení (extra). Malý balkon. Balkónový nábytek. Parkování č. 24.
Rezidence 'Le Altane', 2-podlažní. 2 km od centra Punta Sabbioni, slunná poloha. Společné: zahrada, bazén (15 x 11 m, 01.06.-15.09.). Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 2 km. Dok v cca 500 m vzdálenosti. Ideální spojení do Benátek. 30 minut k Piazza San Marco a 20 minut k Lido di Venezia.
Apartmány
ve Švýcarsku
2-pokojový byt 45 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), kabelová TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Bytový dům 'La Clairiere des Barzettes A/B'. Nad Montana, ve čtvrti Barzettes, mimo obec, 3 km od centra, klidná, slunná poloha. V domě: výtah. Autobusová zastávka 100 m. Lyžařské centrum 700 m.
  © 1996 - 2013, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Pension Svoboda, Velká Pláň 218, 54221 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Pension Svoboda - on-line rezervace ubytování                                              
Velká Pláň 218, 54221 Pec pod Sněžkou, Česká republika                                              
Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné planině v Peci pod Sněžkou, asi 500 metrů od centra a nabízí vyhřívanou venkovní vířivku jacuzzi.        

Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné planině v Peci pod Sněžkou, asi 500 metrů od centra a nabízí vyhřívanou venkovní vířivku jacuzzi. Nachází se uprostřed malebného Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 890 metrů a můžete si zde vychutnat pěkné výhledy do údolí z velké slunné terasy.