Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Dovolená ve Španělsku
Menorca - Cala Galdana
Nabídku Last Minute dovolené ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Menorca > Cala Galdana
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Dovolená ve Španělsku, Menorca, Cala Galdana
(1) Menorca - Cala Galdana
ES7775.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES7775.300.1
Samostatně stojící dům - 'Villas Cala Galdana'
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 22.418,00 - 86.468,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x koupelna/sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. K dispozici: pračka, sejf, žehlička.
Další informace:
  - 600 m od moře/jezera
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Dovolená ve Španělsku, Menorca, Cala Galdana
(2) Menorca - Cala Galdana
ES7775.400.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES7775.400.1
Samostatně stojící dům - 'Villas Cala Galdana'
Ubytování pro max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 30.104,00 - 99.491,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x koupelna/sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. K dispozici: pračka, sejf, žehlička.
Další informace:
  - 600 m od moře/jezera
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
ve Francii
1-pokojový byt 32 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'I Cardellini' sestává ze 30 bytů, rozdělených do tří budov, situováných proti moři, krásný výhled. Průjezdní silnice 200 m. Rezidence 'I Cardellini'. Na kraji obce, na kopci, 150 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: zahrada, bazén (5 x 12 m, 01.04.-31.10. bazén otevřen 08:30-22:00). Ping-pong. V rekreačním zařízení: pračka (společné, extra). Obchod, potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 1 km, kamenitá pláž 150 m. Tenis 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Recepce v hlavní sezóně: pondělí - pátek od 9 - 12 a od 16 - 20 hod, v sobotu od 8 - 12 a od 15 - 21 hod. Je-li recepce uzavřena, je možné se obrátit na hotel 'La Solenzara'. K dispozici: kuželky, volejbal. Extra: pronájem TV (Euro 31/týden). Přístav jachet, pronájem člunů, klub potápění 600 m. Byty jsou jednoduše, ale účelně zařízené, situované k moři. Topení extra, dle spotřeby. Uzavřene parkoviště.
Dovolená
v Polsku
Velká chata, obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha, 2 km od sjezdovek, 100 m od řeky, ve vedlejší ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'500 m2 (oplocený), trávníkem. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: sauna (extra), biliár, stolní fotbal, ústřední topení, pračka. Příjezd vede až k objektu (30 m přírodní cesta). Cesta se schodištěm (16 schodů) k domu. Parkovací místo u domu na pozemku, garáž (extra). Obchod, potraviny 500 m, restaurace 5 km, bar 200 m, autobusová zastávka 250 m, krytý bazén 18 km. Lyžařské sjezdovky 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Rycerka Górna-Kolonie 2 km, Rycerka Dolna-Brzeszcze 5 km, Zwardoń 18 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Bar s domácím menu 700 m. Nový dům v ůdolí s výhledem na hory a průsmyk Kolyska. Dům je ve skupině dalších domů, u silnice (posledních 30 m je přírodní cesta). Volejbalové a fotbalové hřiště. Zahrada s malým rybníčkem. Řeka Rycerka 100 m.
6-pokojový dům 200 m2 na 3 podlažích, jednoduché zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 26 m2, TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: pokoj se hrami. Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj 10 m2, 1x francouzské lůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm). Průchozí pokoj 12 m2, 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm v délce 190 cm). Vstup na balkon. Průchozí pokoj 10 m2, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. V podkroví: (žebřík) 2x zkosený pokoj 8 m2, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. Balkon, terasa 16 m2, trávník. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna (extra), vysoušeč vlasů. Garáž. 1 dodatécný pokoj v domě je uzamčený (nepřístupný hostům).
Dovolená u moře
ve Francii
Rezidence 'Les Cascades d'Eden'. Nad Cavalaire, klidná, slunná poloha. Společné: bazén (16 x 8 m, hloubka 90 - 200 cm, 01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště. V rekreačním zařízení: pračka, sušička (společné). Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště 25 m. Obchod 3 km, supermarket 4 km, restaurace 3 km, písečná pláž 3.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Dovolená
v Belgii
Dům na vyvýšenině Stavelot (450 m n.m.). Centrum 2 km. Ústřední topení. V garáži k dispozici společná pračka a mraznička. 1. patro je uzavřené a bývá čas od času obýváno majitelem pěkná, stylová, komfortní vila 'Calinou'. Mimo obec, 2 km od centra Stavelot, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, ve slepé ulici. Společné: pěkná, udržovaná zahrada zahrada 1'200 m2 s trávníkem 1'000 m2. K dispozici pouze pro Vás: terasa (25 m2), zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Společné garáže u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, koupaliště 2 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: Circuit Spa-Francorchamps 3 km, Thermen van Spa 19 km, Museum Ardennenoffensief in La Gleize 10 km. Při pří- a odjezdu mimo tento termín musí být o tomto bezpodmínečně včas informován držitel klíčů!
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012