Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Německu
Allgäu - Balderschwang
Průvodce:
Německo - Allgäu - Balderschwang:
Nadmořská výška: 1'044 m n.m. m.
  Útulná vesnice, 25 km od Oberstdorf, 40 km od Bregenz, 35 km od Dornbirn (A). Obchody, pekařství, pošta. Krytý bazén, 15 km. Další možnosti nákupu, 12 km. Dopravní spojení: nádraží "Fischen im Allgäu" 17 km. Kempten, 50 km. Bodensee, 90 km. Doprava letadlem: letiště Friedrichshafen (FDH), 110 km, Zürich (ZRH), 160 km, München (MUC), 240 km. Balderschwang je v Bavorsku nejmenší a nejvýše položená obec, přimo na rakuské hranici (Vorarlberg). Pro svoji klidnou výškovou polohu bez mlh platí toto místo od prosince do jara k nejjistějším na sníh jistým lyzařským oblastem Německa.
V zimě:
  10x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě v místě v délce 70 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
V létě
  4 golfkurt v okruhu 25 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Pro koupání je v místě hostům k dispozici malé jezero.
  Navigace: Dovolená > Německo > Allgäu > Balderschwang
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 3 objekty.
Dovolená v Německu, Allgäu, Balderschwang
(1) Allgäu - Balderschwang
DE8975.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE8975.100.1
Apartmán - 'Landhaus am Siplinger'
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 8.327,00 - 13.664,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 41 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 400 m od vleku
Dovolená v Německu, Allgäu, Balderschwang
(2) Allgäu - Balderschwang
DE8975.100.3
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE8975.100.3
Apartmán - 'Landhaus am Siplinger'
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 8.327,00 - 13.664,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 41 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, východní orientace. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 400 m od vleku
Dovolená v Německu, Allgäu, Balderschwang
(3) Allgäu - Balderschwang
DE8975.100.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE8975.100.2
Apartmán - 'Landhaus am Siplinger'
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 9.394,00 - 10.675,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 30 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 400 m od vleku
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Malá terasa krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře.
Okrug Gornji (Ciovo), 7 km od Trogir: Pěkný vícegenerační dům. Ve čtvrti Mavarstica, 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od moře. Společné: zahrada s rostlinami. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, ohniště. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž 400 m, skalnatá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v České republice
2-pokojový byt 48 m2 ve 3. patře, moderní zařízení: jídelna. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, sklokeramická deska). Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Jídelna je opticky oddělená od kuchyňského koutu, srozkládacím křeslem jako přistýlka.
Bytový dům, rok výstavby 1997. Nad Harrachov. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 200 m. Tenis 100 m, vlek 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Bytový dům. Mimo obec, 1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. Společné: pozemek 1'600 m2, zahrada s rostlinami a stromy, prírodní zahrada, bazén hranatý (15 x 6 m, hloubka 125 - 135 cm, 29.04.-07.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, gril. V domě: pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
ve Francii
Rezidence 'Clos du Savoy'. V obci, 200 m od centra Chamonix. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. Obchod 100 m, obchodní centrum 300 m, restaurace 100 m, nádraží 700 m. Golfové hřiště 4 km, sportovní centrum 500 m, lyžařské sjezdovky 150 m, zastávka ski-busu 100 m, běžkařské stopy 600 m.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 10.02.2012
Apartmány Sport-Center Mariapfarr, Althofen Moos 313, 5571 Mariapfarr, Rakousko
Apartmány Sport-Center Mariapfarr - on-line rezervace                                              
Althofen Moos 313, 5571 Mariapfarr, Rakousko                                              
Sport-Centrum Mariapfarr v salcburském regionu Lungau nabízí komfortní pokoje a apartmány až pro 4 osoby nebo dokonce pro 8 lidí (snídaně na        

Sport-Centrum Mariapfarr v salcburském regionu Lungau nabízí komfortní pokoje a apartmány až pro 4 osoby nebo dokonce pro 8 lidí (snídaně na vyžádání). V okolí na vás v zimě čekají skvělé možnosti lyžování i běžkování, v létě zase úžasné pěší tury a trasy pro horská kola.