Základní informace o provozu diskuzního fóra o Alpách

Vznik nového fóra
   Na těchto stránkách bylo v provozu diskuzní fórum už několik let. Původní verze fóra byla ale zastaralá, nepřehledná a téměř bez možnosti vytváření tématických struktur. Z těchto důvodů bylo fórum v poslední době i málo používáno. Zároveň se množily i požadavky návštěvníků těchto stránek na zprovoznění modernějšího a hlavně přehlednějšího diskuzního fóra.
   Během posledního roku se značně rozrostla i komunita přátel stánek na Facebooku a také tato nově vzniklá komunita má stále větší potřebu aktivně diskutovat v přehledném prostředí strukturovaného fóra. Zprovoznil jsem tedy nové fórum, které jak doufám splňuje všechny současné požadavky.
Struktura fóra
   V novém fóru jsem při jeho spuštění navrhl a vytvořil jen základní strukturu, která by se dále měla průběžně vyvíjet podle požadavků diskutujících. Prosím tedy o zasílání vašich návrhů na rozšíření struktury fóra. Návrhy vkládejte do sekce "Návrhy na změny a na doplnění struktury fóra".
Aktuální informace k registraci
   Toto fórum se v poslední době opakovaně stalo terčem útoků spamových robotů. Z tohoto důvodu jsme musli dočasně přistoupit k potvrzování nových registrací do fóra administrátorem. Pro nové uživatele z toho vyplývá, že novou registraci do fóra musí ještě potvrdit administrátor a teprve potom se nově registrovaný uživatel stane plnoprávným uživatelem fóra. Snažíme se nové registrace potvrzovat okamžitě. Pokud se ale zaregistrujete pod ´podezřelým´ uživatelským jménem, je pravděpodobné že vaše registrace bude odmítnuta. Doporučujeme proto používat česká jména - zde je pak jasné že jde o reálnou osobu. Pokud máte s registrací problém, napište prosím na e-mail uvedený vpravo dole na každé stránce a uveďte své uživatelské jméno. Obratem bude vaše registrace potvrzena, ať už použijete jakékoli přihlašovací jméno. Za tuto, jak doufáme dočasnou, komplikaci se omlouváme, ale jedině tak lze zabránit plnění fóra nesmyslným spamem.
Registrace
   Neregistrovaným návštěvníkům je celé fórum k dispozici pouze pro čtení. Pokud se chcete aktivně zapojit, je třeba se nejprve zaregistrovat jako uživatel fóra. Registrace je nutná kvůli eliminaci robotů, kteří by jinak fórum zahlcovali spamem a nesmyslnými příspěvky. Registrace je jednoduchá a budete k ní potřebovat kromě uživatelského jména a hesla jen funkční e-mailovou adresu, na kterou dostanete potvrzovací e-mail s aktivačním linkem (teprve po kliknutí na aktivační link bude váš účet aktivován). Ihned po aktivaci účtu se stáváte plnoprávným registrovaným uživatelem diskuzního fóra a můžete využívat všechny jeho funkce. Pokud jste již zaregistrován(a), můžete se přihlásit zde.
Neplacená reklama je zakázána
   Na celém fóru je zakázána jakákoli forma neplacené reklamy - zejména veškerá reklama a odkazy na ubytování a ubytovací zařízení. Fórum je součástí serveru ALPY.NET na kterém inzerenti prezentují své placené reklamní kampaně.
   Vyjímku samozřejmě tvoří horské chaty a jiná horská ubytovací zařízení určená primárně pro krátkodobé přenocování turistů a horolezců. Diskuze o tomto typu ubytování je naopak na celém fóru žádoucí a podporovaná.

 • Pokud máte zájem o placenou reklamu na fóru, kontaktujte prosím administrátora.
 • Informace o placené reklamě na ALPY.NET
Další informace
    Pokud potřebujete podrobnější informace o fóru, jeho funkcích a ovládání, přečtěte si "Často kladené otázky".

Jiří Hrbáček, 10.3.2011
Reklama:
Ubytování v Egyptě. On-line rezervace ubytování.
Spa Hotel Zedern Klang, Dorf 64, 9961 Hopfgarten in Defereggen, Rakousko
Spa Hotel Zedern Klang - on-line rezervace ubytování
Dorf 64, 9961 Hopfgarten in Defereggen, Rakousko
Hotel Zedern Klang v údolí Defereggen ve Východním Tyrolsku je nejnovější lázeňský hotel, který vás zaručeně nadchne svými špičkovými službami
Hotel Zedern Klang v údolí Defereggen ve Východním Tyrolsku je nejnovější lázeňský hotel, který vás zaručeně nadchne svými špičkovými službami a možností skvělé relaxace. Stylové prostředí a tradiční tyrolské pohodlí činí z tohoto nekuřáckého hotelu jedinečné místo.
Ubytování v Maďarsku. On-line rezervace ubytování.
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
  © 1996 - 2019, Jiří Hrbáček - ALPY.NET E-MAIL  
cron