výstup na Dachstein

Oblast Dachsteinu (Dachsteingebirge)

výstup na Dachstein

Příspěvekod SuD » pát 20. zář 2013 12:23:13

Zdravím,

s kamarádem chceme uskutečnit výstup na Dachstein. Chci se zeptat, jestli to zvládneme bez průvodce, když oba nemáme příliš zkušeností (jen základy lezení, uzle, krátká ferrata)?
druhá věc je, že chceme jet 10. - 13. října, je to ideální datum, nebo se budeme brodit po pás ve sněhu?
případně je tu někdo, kdo b nás tam chtěl "vytáhnout"?

Díky za rady
SuD

Re: výstup na Dachstein

Příspěvekod Zdeněk » ned 11. zář 2016 21:34:31

Ahoj,
prosím Tě jak jste tehdá dopadli? Jsem na tom nyní úplně stejně. Hrozně bych se chtěl pokusit o výstup na nějaký z Alpských vrcholů, ale tech zkušeností s tím moc nemám a tak bych uvítal, kdybych se dokázal domluvit s někým, kdo již nějaké zkušenosti má a tak trochu mě pomohl a vzal mě tam sebou.
Nemohli by jste mě nějak poradit?
Díky za odpověď a horám zdar. Zdeněk
Zdeněk

Zpět na Dachstein

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Reklama:
Ubytování v Německu. On-line rezervace ubytování.
Hotel Meierhof, Meierhofstrasse 15, 9495 Triesen, Lichtenštejnsko
Hotel Meierhof - on-line rezervace ubytování
Meierhofstrasse 15, 9495 Triesen, Lichtenštejnsko
Hotel Meierhof se nachází v obci Triesen, 1 km na jih od Vaduzu. Má wellness centrum se saunou a soláriem i francouzskou restauraci a nabízí
Hotel Meierhof se nachází v obci Triesen, 1 km na jih od Vaduzu. Má wellness centrum se saunou a soláriem i francouzskou restauraci a nabízí bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Za příznivého počasí nabízí hotelová zahradní terasa příležitost k relaxaci. Všechny pokoje mají balkón. Hotel Meierhof má také posilovnu a konferenční prostory. Parkovat můžete zdarma u hotelu nebo v hotelové garáži.
Ubytování v Itálii. On-line rezervace ubytování.
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
  © 1996 - 2017, Jiří Hrbáček - ALPY.NET E-MAIL