Náhradní baterie do alp - výdrž v zimě

Diskuze o čemkoli

Náhradní baterie do alp - výdrž v zimě

Příspěvekod Kamzik » úte 26. lis 2013 16:31:46

Ahoj lyžaři, jedeme s rodinou do APL. Poštěstil se nám silvest a chci předejít tomu co se mi stalo minulý rok. Stáli jsme s rodinou na sjedovce a najednou došly baterky ve foťáku. Docela krize, nabíječka nikde a já chtěl fotit. Takže fotky žádný a rodina naštvaná. Rozhodl jsem se, že si koupím další baterku jako náhradu, protože i kdybych jí držel plně nabitou tak ona se v tý zimě vymlacovala nějak rychle. Jenže co čert nechtěl ono se to vyrábí ve více možnostech. Našel jsem neorigo baterie en-el10 a kapacita skoro stejná. Řeším zda nebudou ty neorigo víc náchylný na zimu. Lákavý je, že bych si koupil 2 za stejnou cenu.

Teď tam mam samozřejmě orginál a i ten v alpách dal polovic ani né to snad. Prostě český focení to je úplně o něčem jiném.
Kamzik

Re: Náhradní baterie do alp - výdrž v zimě

Příspěvekod PetrusakMilik » sob 26. pro 2015 21:47:12

Prostě vyzkoušet, to je asi jediná rada.
PetrusakMilik

Zpět na Všehochuť