Průvodce po Dachsteinu
Hotel Gutshof Zillertal, Stillupklamm 826, 6290 Mayrhofen, Rakousko
Hotel Gutshof Zillertal - on-line rezervace ubytování
Stillupklamm 826, 6290 Mayrhofen, Rakousko
Gutshof Zillertal je 4 hvězdičkový hotel s lázněmi a saunami, který stojí v krátké pěší vzdálenosti od centra Mayrhofenu a lyžařského areálu
Gutshof Zillertal je 4 hvězdičkový hotel s lázněmi a saunami, který stojí v krátké pěší vzdálenosti od centra Mayrhofenu a lyžařského areálu Zillertal 3000. Auto (Chevrolet kombi s navigací) je zdarma k dispozici pro každý pokoj - můžete s ním jezdit na výlety a zajistí vám individuální mobilitu po celou dobu vašeho pobytu.
Dnes je 10. 2. 2012 Celkem zobrazeno 34 073 471 stran Tato strana zobrazena 4 126 krát
ALPY.NET PRŮVODCE DACHSTEIN POČASÍ UBYTOVÁNÍ UŽITEČNÉ INFORMACE DISKUZNÍ FÓRUM
Průvodce Dachstein Donnerkogel klettersteig
Průvodce po Dachsteinu | Rejstřík | Mapa | Fotoalbum
Navštivte stránku přátel Alpy.net na Facebooku

Donnerkogel klettersteig

Donnerkogel klettersteig
Začátek zajištěné cesty Donnerkogel klettersteig kousek nad chatou Gablonzer Hütte.

Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Přidejte se k přátelům webu Alpy.net na Facebooku:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam aktuální informace, diskutujte, ptejte se a prohlížejte fotky ostatních přátel a milovníků Alp.

Zpět
Další související informace na ALPY.NET:
Pro oblast Dachsteinu:
Průvodce po Dachsteinu ...
Rejstřík ...
Mapa oblasti ...
Fotoalbum ...
Ubytování v oblasti ...
Všeobecné:
Virtuální průvodce ...
Průvodce po dalších oblastech ...
Informace o počasí ...
WEB kamery on-line ...
ALPY-INFO linka ...
Ubytování ...
Diskuzní fórum ...
Úvodní strana ...
Na ALPY.NET nejčastěji hledáte:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
 Sponzor sekce: 
Staňte se sponzorem sekce Dachstein ...
 Pojďte s námi:
Gosausee - Adamekhütte
na Adámka
Hotel Seehotel Grüner Baum: Seehotel Grüner Baum ("Zelený strom") sídlí v centru města Halštatu, které je na seznamu světově chráněných památek a rozkládá se v hornorakouském kraji Salzkammergut. V tomto hotelu pobývala císařovna Sisi, rakouský autor Adalbert Stifter, Agatha Christie a řada dalších osobností.
Ubytování pro lyžaře
v Rakousku
Komfortní rekreační obec 'Monarchiapark'. Mimo obec, slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné: pozemek, krytý bazén vyhřívaný (extra). Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, sauna, masáže (vše extra), pokoj se hrami, lyžárna, ústřední topení. Snídaně a polopenze na vyžádání. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 15 km. Tenis 15 km, jízdárna 15 km, visutá lanovka 200 m, vlek 50 m, lyžařské sjezdovky 20 m, lyžařská škola 200 m, běžkařské stopy 250 m, kluziště 200 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení se nachází přímo na sjezdovce a je obklopeno původní přírodní krajinou ve výšce 1.650 m n.m. Opravdu rozmazlováni jsou hosté v restauraci Monarchia Park s velkou slunnou terasou. Snídaně Euro 7,-/osoba, 4-chodová večeře Euro 17,-/osoba. Také v prostoru wellness nezůstanou žádná přáni nevyslyšena. Krytý bazén a sauna Euro 5.-/osoba/2 hodiny.
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna
a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam
je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

This website has been chosen by the National Library of the Czech Republic as a quality resource to be preserved
for the future and become part of the Czech cultural heritage. It is archived several times a year and its record
is included in the Czech National Bibliography and the National Library catalogue.

Reklama:
Reklama:
Ubytování ve Slovinsku. On-line rezervace ubytování.
Hotel Flattacher Hof, Flattach 13, 9831 Flattach, Rakousko
Hotel Flattacher Hof - on-line rezervace ubytování
Flattach 13, 9831 Flattach, Rakousko
Flattacher Hof je hotel s tradicí a komfortem na úpatí ledovce Mölltal, který vám nabídne klidnou polohu uprostřed vesnice Flattach. Bezplatný
Flattacher Hof je hotel s tradicí a komfortem na úpatí ledovce Mölltal, který vám nabídne klidnou polohu uprostřed vesnice Flattach. Bezplatný hotelový skibus vás zaveze k nejmodernější horské tunelové lanovce, která je odsud jen 8 km.
Ubytování v Česku. On-line rezervace ubytování.
 
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
 
  Přečtěte si: Hrad Kokořín je dobrým typem na výlet
  © 1996 - 2012, Jiří Hrbáček - ALPY.NET                     Poslední aktualizace: 24.6.2003 E-MAIL  
Partneři Průvodce po Alpách:  Recenze hotelů,   CK Pinocchio - lyžování v Itálii,   Hotel Alpenblick,   Hotel Marangun,   Hotel Praha,   www.Top-Ubytovani.cz - Itálie,   Privát Dolný Štál Slovensko,   Apartmán Poroszló Maďarsko,   Apartmany-Dovolena,   Snowboard shop,   SKImagazin.cz – o lyžování víme vše,   E-outdoor.cz - Outdoorové vybavení,   Dovolená v Maďarsku,  
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <
> > > Mapa stránek < < <