Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Chorvatsku, Dalmácie - střed/ostrovy
Hvar/Hvar
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Chorvatsku, Dalmácie - střed/ostrovy, Hvar/Hvar:
    Pěkný dvougenerační dům 'Avelini', ve čtvrti Majerovica, 700 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, ve slepé ulici, v zeleni. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž, skalnatá pláž 300 m, tenis 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

    2-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích, v přízemí, pěkné, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, CD a klimatizace, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 6 m2. Terasa 25 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: sejf.
Podrobné informace o tomto ubytování v Chorvatsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
ve Francii
Byty přístupné po několika schodištích. Rezidence 'Eden Park', v obci 1 km od centra Saint Tropez. Společné: bazén (28 x 15 m, hloubka 50 - 210 cm, 01.05.-30.09.), terasa. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod, supermarket, restaurace 800 m, písečná pláž 1.4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
ve Francii
1-pokojový byt 17 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihovýchodní orientace. Výhled na sjezdovku. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Serac-Emeraude', 8 podlažní, přímo u sjezdovek. V rekreačním zařízení: lyžárna. Veřejné parkoviště. Obchod 300 m, obchodní centrum 600 m. Pozor prosím: výtah pouze do 7. poschodí. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování u moře
ve Francii
Rezidence 'Les Goelettes', 3 podlažní, 150 m od moře, přímo u pláže. Společné: bazén (25 x 12 m, hloubka 120 - 220 cm, 15.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 2 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Německu
2-pokojový byt 35 m2, v podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Sprcha/WC jsou 2 kroky mimo byt (patro není viditelné hosty jiných bytů).
Selský dvůr 'Dieboldshof', na kraji obce, 400 m od centra Ichenheim. Společné: ovocná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km, tenis 400 m, jízdárna 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pekárna 150 m. Cyklocesta Ortenau 300 m. Baggersee 2 km. Rýn 4 km. Dieboldshof je stále ještě aktivním statkem s malými zvíraty, tři rekreační byty jsou ve zvlástním, v roce 1795 postaveném příhradovém domě. Produkty z vlastní výroby (vejce, brambory, špek a salám) lze zakoupit na místě. Zdarma půjčovna jízdních kol.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009