 |
| Ubytování v Chorvatsku, Kvarner |
| Selce |
| UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné. |
| Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu. |
Ubytování v Chorvatsku, Kvarner, Selce:
Velmi pěkná, komfortní vila 'Patrizia Classic', v obci 200 m od centra Selce, klidná, vyvýšená poloha, 300 m od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 450 m2 (oplocená). Gril. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 3 km, oblázková pláž, kamenitá pláž, koupaliště 500 m, pláž ke koupání 300 m.
3-pokojová polovina dvojdomku 120 m2 na 2 podlažích, komfortní a vkusné zařízení: jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, TV-satelit a klimatizace. Sprcha/WC. 2x terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocené, 2 auta). Před vchodem velká krytá terasa se zahradním nábytkem a vstup do zahrady s jezírkem. K dispozici 2 jízdní kola.
|
| Výběr z naší nabídky ubytování: |
|
|
|
|
Bytový dům 'Glockner', na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Parkovací místo. Restaurace 500 m, krytý bazén 200 m, tenis 1 km, lanová dráha 400 m, vlek 200 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Odstavná hala pro auto (EUR 1,50/den). Pěkný výhled na Grossglockner. |
|
|
|
|