Chata Prochenberghütte je v Dolním Rakousku v horské skupině Ybbstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 2,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Ibbsitz. Chata Prochenberghütte je v nadmořské výšce 1.123 m a má kapacitu 17 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Prochenberghütte

Ybbstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Prochenberghütte - fotografie bohužel není k dispozici
Prochenberghütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Prochenberghütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Prochenberghütte v oblasti Ybbstaler Alpen:
   Chata Prochenberghütte je v oblasti Ybbstaler Alpen v nadmořské výšce 1.123 m na vrcholu Prochenberg. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Waidhofen an der Ybbs. V létě bývá chata v provozu od května do konce října ale jen v neděli a ve svátek. V červenci a srpnu je otevřeno navíc i v sobotu. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Herbert Schnabler.

Telefon na chatu je +43 7443 87562

Na chatě Prochenberghütte je celkem 17 lůžek. V pokojích je celkem 4 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 13 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem je velmi malá.

Přístupové cesty na chatu Prochenberghütte:
z Haselsteinhof (640 m) - 1:30 hod
z Maria Seesal (483 m) - 2:00 hod
z Mitterlehen (676 m) - 1:15 hod
z Ybbsitz (404 m) - 2:15 hod
Prochenberghütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Prochenberghütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Prochenberghütte - další informace na internetu:
Gaming (469 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Lunz am See: 3 apartmány pro 2 až 4 osoby
Velký, komfortní bytový dům 'Bergsee', 3-podlažní, renovovaný v roce 2016, obklopen loukami. Klidná, slunná poloha, 50 m od lesa, 800 m od jezera, v zeleni. Společné: zahrada. Dětské hřiště (pískoviště). V domě: (extra) půjčovna jízdních kol. Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, restaurace 700 m, kavárna 10 m, nádraží 'Lunz am See' 2 km, potápěčské centrum 800 m, koupaliště 1 km, jezero ke koupání 'Lunzer See' 800 m. Tenis 1 km, vlek 3 km, zastávka ski-busu 1 km. Atrakce v blízkosti: Amonhaus (Handarbeitsmuseum) 3 km, Töpperbrücke 1855 (Wasserkraftwerk) 3 km, Alpaka Trekking. Snadno ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 15:42
Mapa stránek ...