Chata Rudolf Proksch Hütte je v Dolním Rakousku v oblasti Wienerwald. Chata je vzdušnou čarou asi 4,5 km přibližně severozápadním směrem od Traiskirchenu. Chata Rudolf Proksch Hütte je v nadmořské výšce 541 m a má kapacitu 10 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rudolf Proksch Hütte

Wienerwald

Rudolf Proksch Hütte
RudProkschhuette“ von Karl Gruber - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY-SA 3.0 über Wikimedia Commons.
Rudolf Proksch Hütte (Wienerwald)
Rudolf Proksch Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rudolf Proksch Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rudolf Proksch Hütte v oblasti Wienerwald:
   Chata Rudolf Proksch Hütte je v oblasti Wienerwald v nadmořské výšce 541 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. Chata je v provozu celoročně (od 10 hod do setmění) vždy od středy do neděle a o svátcích. Chatařem je Wolfgang Zamazal.

Telefon na chatu je +43 720 975174 nebo +43 650 3504737
E-mail: office@prokschhuette.at

Na chatě Rudolf Proksch Hütte je celkem 10 lůžek v pokojích. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Rudolf Proksch Hütte:
z Badenu (232 m) - 1:30 hod
z Einöde (270 m) - 45 minut
z Gumpoldskirchenu (260 m) - 1:45 hod
z Pfaffstättenu (218 m) - 1:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Einödhöhle (300 m) - 1:00 hod
chata Anninger Schutzhaus (625 m) - 1:15 hod
Rudolf Proksch Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Rudolf Proksch Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Vídeň 12. okres: apartmán 'Best Living' pro 4 osoby
2-pokojový byt 55 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. 1x dvoulůžkový pokoj, okno do dvora s větrák. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD, k dispozici výběr DVD a domácí kino. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Koupelna. Podlahové topení. Parketové podlahy. Malý balkon. Balkónový nábytek. Postranní výhled. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Garáž (extra), výška 210 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Ubytování
Ubytování Vídeň 14 okres: apartmán 'Penzing' pro 4 osoby
2-pokojový byt 60 m2, v patře. Úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Sprcha/WC. Parketové podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled do dálky na krajinu. K dispozici: dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 7). Zobrazit je všechny ...
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:10
Mapa stránek ...