Chata Rudolf Proksch Hütte je v Dolním Rakousku v oblasti Wienerwald. Chata je vzdušnou čarou asi 4,5 km přibližně severozápadním směrem od Traiskirchenu. Chata Rudolf Proksch Hütte je v nadmořské výšce 541 m a má kapacitu 10 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rudolf Proksch Hütte

Wienerwald

Rudolf Proksch Hütte
RudProkschhuette“ von Karl Gruber - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY-SA 3.0 über Wikimedia Commons.
Rudolf Proksch Hütte (Wienerwald)
Rudolf Proksch Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rudolf Proksch Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rudolf Proksch Hütte v oblasti Wienerwald:
   Chata Rudolf Proksch Hütte je v oblasti Wienerwald v nadmořské výšce 541 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. Chata je v provozu celoročně (od 10 hod do setmění) vždy od středy do neděle a o svátcích. Chatařem je Wolfgang Zamazal.

Telefon na chatu je +43 720 975174 nebo +43 650 3504737
E-mail: office@prokschhuette.at

Na chatě Rudolf Proksch Hütte je celkem 10 lůžek v pokojích. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Rudolf Proksch Hütte:
z Badenu (232 m) - 1:30 hod
z Einöde (270 m) - 45 minut
z Gumpoldskirchenu (260 m) - 1:45 hod
z Pfaffstättenu (218 m) - 1:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Einödhöhle (300 m) - 1:00 hod
chata Anninger Schutzhaus (625 m) - 1:15 hod
Rudolf Proksch Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Rudolf Proksch Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Vídeň 12. okres: apartmán 'Meidling' pro 4 osoby
2-pokojový byt 78 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2012, velmi moderní a luxusní zařízení: vstup. Otevřený velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 5 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo, vířivou vanou. Podlahové topení. Parketové podlahy. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Vídeň 5 okres: apartmán 'Am Hundsturm' pro 4 osoby
3-pokojový byt 105 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, moderní a vkusné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, kabelová TV a plochá obrazovka. Otevřený velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s bar, jídelní stůl. Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. K dispozici: dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

V okolí je více ubytování (ještě dalších 7). Zobrazit je všechny ...
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.6.2018 22:02
Mapa stránek ...