Chata Peilsteinhaus je v Dolním Rakousku v horské skupině Wienerwald. Chata je vzdušnou čarou necelých 9 km přibližně severozápadním směrem od Berndorfu. Chata Peilsteinhaus je v nadmořské výšce 716 m a má kapacitu 76 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Peilsteinhaus

Wienerwald

Obrázek nemáme k dispozici
Peilsteinhaus - fotografie bohužel není k dispozici
Peilsteinhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Peilsteinhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Peilsteinhaus v oblasti Wienerwald:
   Chata Peilsteinhaus je v oblasti Wienerwald v nadmořské výšce 716 m přímo na vrcholu Peilstein. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od května do října od středy do neděle. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu do dubna taky od středy do neděle. Chataři jsou zde Peter Kühmayer a Karin Stangl.

Telefon na chatu je +43 2674 87333

Na chatě Peilsteinhaus je celkem 76 lůžek. V pokojích je celkem 16 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 60 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je pro asi 4 lidi.

Přístupové cesty na chatu Peilsteinhaus:
parkování je možné v Schwarzensee nebo Holzschlagu
z Raisenmarktu (371 m) - 1:15 hod
ze Schwarzensee (530 m) - 0:30 hod
z Weißenbachu (362 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Peilstein (716 m)
Haserlstiege - Klettersteig A
Matterhornstiege - Klettersteig B/C
Couloirstiege - Klettersteig B/C
Peilsteinhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Peilsteinhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 3.7.2020 12:09
Mapa stránek ...