Chata Naviser Hütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Tuxer Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 9 km přibližně východním směrem od Matrei am Brenner. Chata Naviser Hütte je v nadmořské výšce 1.787 m a má kapacitu 44 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Naviser Hütte

Tuxer Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Naviser Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Naviser Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Naviser Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Naviser Hütte v oblasti Tuxer Alpen:
   Chata Naviser Hütte je v oblasti Tuxer Alpen v nadmořské výšce 1.787 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince většinou do poloviny dubna.

Telefon na chatu je +43 664 1161969, +43 676 6078200
E-mail: info@naviserhuette.at

Na chatě Naviser Hütte je celkem 44 lůžek. V pokojích je celkem 34 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 10 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Naviser Hütte:
z Navis (1.337 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Geier (2.857 m) - 3:00 hod
Lizumer Reckner (2.886 m) - 3:00 hod
Tarntaler Köpfe (2.757 m) - 3:30 hod
Naviser Kreuzjöchl (2.536 m) - 2:15 hod
Naviser Sonnenspitze (2.620 m) - 3:00 hod
Grünbergspitze (2.790 m) - 3:30 hod
Mislkopf (2.623 m) - 3:00 hod
Schafseitenspitze (2.604 m) - 3:00 hod
Bendelstein (2.436 m) - 3:30 hod
Náhled zobrazení polohy Naviser Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Matrei am Brenner: apartmán 'Eller' pro 5 osob
3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko (v délce 190 cm), 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Odkládací místnost. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování
Ubytování Matrei am Brenner: 2 apartmány, oba pro 5 osob
Komfortní chata 'Lener', obklopen loukami. 2 byty v domě. Nad Matrei, klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong. V domě: sauna (extra), parní lázeň, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm (18 schodů) k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, restaurace 600 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Matrei' 2 km, koupaliště 5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 800 m, vlek 5 km, sedačková lanovka 5 km, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 5 km, sáňkařská dráha 5 km, běžkařské stopy 5 km, kluziště 500 m. Atrakce v blízkosti: Stadt Innsbruck ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 22). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.2.2018 21:21
Mapa stránek ...