Chata Naviser Hütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Tuxer Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 9 km přibližně východním směrem od Matrei am Brenner. Chata Naviser Hütte je v nadmořské výšce 1.787 m a má kapacitu 44 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Naviser Hütte

Tuxer Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Naviser Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Naviser Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Naviser Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Naviser Hütte v oblasti Tuxer Alpen:
   Chata Naviser Hütte je v oblasti Tuxer Alpen v nadmořské výšce 1.787 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince většinou do poloviny dubna.

Telefon na chatu je +43 664 1161969, +43 676 6078200
E-mail: info@naviserhuette.at

Na chatě Naviser Hütte je celkem 44 lůžek. V pokojích je celkem 34 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 10 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Naviser Hütte:
z Navis (1.337 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Geier (2.857 m) - 3:00 hod
Lizumer Reckner (2.886 m) - 3:00 hod
Tarntaler Köpfe (2.757 m) - 3:30 hod
Naviser Kreuzjöchl (2.536 m) - 2:15 hod
Naviser Sonnenspitze (2.620 m) - 3:00 hod
Grünbergspitze (2.790 m) - 3:30 hod
Mislkopf (2.623 m) - 3:00 hod
Schafseitenspitze (2.604 m) - 3:00 hod
Bendelstein (2.436 m) - 3:30 hod
Naviser Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Naviser Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Matrei am Brenner: apartmán 'Spörr' pro 8 osob
4-pokojový byt 106 m2, v přízemí. Útulné zařízení: velký vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní stůl, TV-satelit. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování
Ubytování Schmirn: rekreační dům 'Antritt' pro 4 osoby
2-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: 1x pokoj 20 m2 s 1x lůžko a 1x dvoulůžko (v délce 190 cm). Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: vstup. Otevřená galerie s 1x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), jídelní kout a TV-satelit. Balkon. Balkónový nábytek. Krbová kamna na vaření a k topení v kuchyni. Galerie je chodba, která je oddělená závěsem. Dětská postýlka na vyžádání.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 22). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:35
Mapa stránek ...