Chatu Annaberger Haus najdete v Dolním Rakousku v horské skupině Türnitzer Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3,4 km přibližně východním směrem od Annaberg bei Mariazell. Chata Annaberger Haus je v nadmořské výšce 1.377 m a má kapacitu 56 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Annaberger Haus

Türnitzer Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Annaberger Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Annaberger Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Annaberger Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Annaberger Haus v oblasti Türnitzer Alpen:
   Chata Annaberger Haus je v oblasti Türnitzer Alpen v nadmořské výšce 1.377 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu sekci Gebirgsverein. Chata bývá otevřená v letním období od začátku května do konce října a v zimním období od prosince do dubna. Mimo hlavní sezónu je otevřeno jen o víkendech. Chataři jsou zde Veronika a Herbert Hinteregger. Chata má kapacitu 56 lůžek. V pokojích je 16 lůžek a ve společné moclehárně (Matratzenlager) je 40 lůžek.
Telefon na chatu: +43 664 4432003

Přístupové cesty na chatu:
Annaberg (976 m) - 1:30 hod
Türnitz (466 m) - 4:00 hod
Türnitz - Eisernes Tor (535 m) - 3:30 hod
Ulreichsberg (878 m) - 2:30 hod
Annaberger Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Annaberger Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Annaberger Haus - další informace na internetu:
Mariazell (868 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Aegyd am Neuwalde: rekreační dům 'Haus Ahlfeld' pro 4 osoby
2-pokojová chata 65 m2. Komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní kout, rádio a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s elektrické topení. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 18:10
Mapa stránek ...