Samoobslužná chata Wildenseehütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 12 km přibližně severovýchodním směrem od Bad Aussee. Chata Wildenseehütte je v nadmořské výšce 1.521 m a má kapacitu 20 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Wildenseehütte

Totes Gebirge

Wildenseehütte
Wildenseehütte (Totes Gebirge)
Wildenseehütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Wildenseehütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Wildenseehütte v oblasti Totes Gebirge:
   Samoobslužná chata Wildenseehütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.521 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Ausseerland. Chata je v provozu celoročně, ale je uzamčená AV-klíčem. Správcem chaty Alfred Schlacher.

Telefon na správce chaty je +43 664 9315862
E-mail: aschlacher@hotmail.com

Na chatě Wildenseehütte je celkem 20 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je uzamčená AV-klíčem. Na chatě není trvale přítomen žádný chatař ani jiný personál. Chata je celá trvale uzamčena AV-klíčem.

Přístupové cesty na chatu Wildenseehütte:
z Altaussee (727 m) - 4:00 hod
z Grundlsee (734 m) - 4:30 hod
z Offensee (655 m) - 4:30 hod
od parkoviště na Loserstraße (od restaurace) (1.600 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Schönberg (Wildenkogel) (2.093 m) - 4:00 hod
Rinnerkogel (2.012 m) - 2:00 hod
Woising (2.064 m) - 2:00 hod
Redender Stein (1.902 m) - 1:30 hod
Feigentalhimmel (1.994 m) - 2:00 hod
chata Ischler Hütte (1.365 m) - 8:00 hod
chata LoserhütteLoserhütte (1.497 m) - 4:00 hod
chata Pühringerhütte (1.638 m) - 4:00 hod
Wildenseehütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Wildenseehütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Wildenseehütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Altaussee: 2 apartmány pro 4 až 6 osob
Altaussee: Komfortní rekreační obec 'Hagan', obklopen stromy a loukami. Klidná, slunná poloha ve svahu, 4 km od jezera, přímo u sjezdovek. Společné: pozemek, přírodní zahrada. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, odkládací místnost na kola, lyžárna. Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Obchod 3 km, potraviny 4 km, restaurace 50 m, termální bazén 'Vital Oase' 4 km, jezero ke koupání 'Altausseer See' 4 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy, lyžařské sjezdovky 50 m, běžkařské stopy 100 m. Atrakce v blízkosti: Hagan Klettersteig, Panoramastrasse Loser. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Rybaření povoleno (nutné povolení). Naložení a ...
Ubytování
Ubytování Grundlsee: celkem 4 apartmány pro 2 až 4 osoby
Pěkný, komfortní dům s hotelovými službami 'Grundlsee'. Klidná, slunná, vyvýšená poloha, 100 m od jezera. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén (12 x 5 m, 01.01.-31.12.). Gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, fitness, masáže (extra), parní lázeň, wellness, stolní tenis, biliár, herní místnost, slunná terasa, lyžárna, půjčovna jízdních kol. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo. Autobusová zastávka 250 m, termální bazén 6 km, jezero ke koupání 100 m. Golfové hřiště 5 km, tenis, jízdárna, vlek 700 m, půjčovna lyží 6 km, zastávka ski-busu 300 m, běžkařské stopy ...

V okolí je více ubytování (ještě další dvě). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:32
Mapa stránek ...