Chata Prielschutzhaus je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 5,5 km přibližně západním směrem od Hinterstoderu. Chata Prielschutzhaus je v nadmořské výšce 1.420 m a má kapacitu 151 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Prielschutzhaus

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Prielschutzhaus - fotografie bohužel není k dispozici
Prielschutzhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Prielschutzhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Prielschutzhaus v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Prielschutzhaus je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.420 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Linz. V létě bývá chata v provozu od konce května do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Harald Höll.

Telefon na chatu je +43 7564 20602 nebo +43 664 1168407
E-mail: prielschutzhaus@direkt.at

Na chatě Prielschutzhaus je celkem 151 lůžek. V pokojích je celkem 51 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 100 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 10 lidí.

Přístupové cesty na chatu Prielschutzhaus:
od parkoviště v Hinterstoderu (591 m) - 3:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Priel (2.515 m) - 3:00 hod
Spitzmauer (2.442 m) - 4:00 hod
Temlberg (2.327 m) - 3:00 hod
Schermberg (2.396 m) - 3:30 hod
Brotfall (2.380 m) - 3:00 hod
chata Pühringerhütte (1.638 m) přes Klinserschlucht - 5:30 hod
chata Welser Hütte (1.726 m) přes Fleischbanksattel - 4:30 hod
Prielschutzhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Prielschutzhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:06
Mapa stránek ...