Chata Linzer Tauplitz Haus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně severnám směrem od Tauplitz, kousek od horní stanice druhé sekce lanovky Bergbahn Tauplitz. Chata Linzer Tauplitz Haus je v nadmořské výšce 1.645 m a má kapacitu 70 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Linzer Tauplitz Haus

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Linzer Tauplitz Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Linzer Tauplitz Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Linzer Tauplitz Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Linzer Tauplitz Haus v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Linzer Tauplitz Haus je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.645 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Linz. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince do dubna. Chataři jsou zde Christian Cijan a Mario Hudelist.

Telefon na chatu je +43 3688 2315, +43 650 4191594
E-mail: linzerhaus.tauplitzalm@gmx.at

Na chatě Linzer Tauplitz Haus je celkem 70 lůžek. V pokojích je celkem 45 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 25 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zavřená AV-klíčem a vejde se sem 8 lidí. Chata je přímo v lyžařské oblasti Tauplitz - Bad Mitterndorf.

Přístupové cesty na chatu Linzer Tauplitz Haus:
z Tauplitz (896 m) - 2:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Traweng (1.984 m)
Lawinenstein (1.964 m) - 1:30 hod
Sturzhahn (2.031 m)
Almkogel (2.122 m) - 3:00 hod
Roßkogel (1.893 m) - 2:00 hod
Großer Tragl (2.184 m)
Náhled zobrazení polohy Linzer Tauplitz Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...
Ubytování
Ubytování Gröbming: apartmán 'Dachsteinblick' pro 4 osoby
3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Velký obývací pokoj 45 m2 s jídelní stůl a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoje jsou zkosené lehce, sprcha/WC více.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2018 07:56
Mapa stránek ...