Chata Linzer Tauplitz Haus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně severnám směrem od Tauplitz, kousek od horní stanice druhé sekce lanovky Bergbahn Tauplitz. Chata Linzer Tauplitz Haus je v nadmořské výšce 1.645 m a má kapacitu 70 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Linzer Tauplitz Haus

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Linzer Tauplitz Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Linzer Tauplitz Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Linzer Tauplitz Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Linzer Tauplitz Haus v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Linzer Tauplitz Haus je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.645 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Linz. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince do dubna. Chataři jsou zde Christian Cijan a Mario Hudelist.

Telefon na chatu je +43 3688 2315, +43 650 4191594
E-mail: linzerhaus.tauplitzalm@gmx.at

Na chatě Linzer Tauplitz Haus je celkem 70 lůžek. V pokojích je celkem 45 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 25 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zavřená AV-klíčem a vejde se sem 8 lidí. Chata je přímo v lyžařské oblasti Tauplitz - Bad Mitterndorf.

Přístupové cesty na chatu Linzer Tauplitz Haus:
z Tauplitz (896 m) - 2:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Traweng (1.984 m)
Lawinenstein (1.964 m) - 1:30 hod
Sturzhahn (2.031 m)
Almkogel (2.122 m) - 3:00 hod
Roßkogel (1.893 m) - 2:00 hod
Großer Tragl (2.184 m)
Náhled zobrazení polohy Linzer Tauplitz Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Tauplitz (878 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...
Ubytování
Ubytování Gröbming: apartmán 'Dachsteinblick' pro 4 osoby
3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Velký obývací pokoj 45 m2 s jídelní stůl a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoje jsou zkosené lehce, sprcha/WC více.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.12.2017 20:41
Mapa stránek ...