Chata Linzer Haus (Wurzeralm) je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,4 km přibližně jihozápadním směrem od Spital am Pyhrn. Chata Linzer Haus je u horní stanice lanovky Hinterstoder Wurzeralm Bergbahn v nadmořské výšce 1.371 m a má kapacitu 74 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Linzer Haus (Wurzeralm)

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Linzer Haus (Wurzeralm) - fotografie bohužel není k dispozici
Linzer Haus (Wurzeralm) - poloha na mapě
Zobrazení polohy Linzer Haus (Wurzeralm) na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Linzer Haus (Wurzeralm) v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Linzer Haus (Wurzeralm) je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.371 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Linz. V létě bývá chata v provozu od začátku června do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince do dubna (podle stavu sněhové pokrývky a pokud je v provozu lanovka Standseilbahn Wurzeralm). Chatařkou je Brigitte Skreinig.

Telefon na chatu je +43 7563 237, +43 664 9172965
E-mail: linzerhaus@gmx.at

Na chatě Linzer Haus je celkem 74 lůžek. V pokojích je celkem 52 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 22 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není - chata je v lyžařské oblasti nedaleko lanovky Standseilbahn Wurzeralm.

Přístupové cesty na chatu Linzer Haus:
od nádraží Spital am Pyhrn (640 m) - 3:00 hod
od horní stanice lanovky Standseilbahn Wurzeralm - 5 minut
od Gasthofu Kalkofen (910 m) - 1:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Warscheneck (2.389 m) - 3:30 hod
Stubwieswipfel (1.786 m) - 1:30 hod
Ramesch (2.119 m) - 3:00 hod
Toter Mann (2.133 m)
Linzer Haus (Wurzeralm) náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Linzer Haus (Wurzeralm) na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Linzer Haus (Wurzeralm) - další informace na internetu:
Spital am Pyhrn (668 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 12:06
Mapa stránek ...