Chata Linzer Haus (Wurzeralm) je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,4 km přibližně jihozápadním směrem od Spital am Pyhrn. Chata Linzer Haus je u horní stanice lanovky Hinterstoder Wurzeralm Bergbahn v nadmořské výšce 1.371 m a má kapacitu 74 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Linzer Haus (Wurzeralm)

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Linzer Haus (Wurzeralm) - fotografie bohužel není k dispozici
Linzer Haus (Wurzeralm) - poloha na mapě
Zobrazení polohy Linzer Haus (Wurzeralm) na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Linzer Haus (Wurzeralm) v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Linzer Haus (Wurzeralm) je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.371 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Linz. V létě bývá chata v provozu od začátku června do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince do dubna (podle stavu sněhové pokrývky a pokud je v provozu lanovka Standseilbahn Wurzeralm). Chatařkou je Brigitte Skreinig.

Telefon na chatu je +43 7563 237, +43 664 9172965
E-mail: linzerhaus@gmx.at

Na chatě Linzer Haus je celkem 74 lůžek. V pokojích je celkem 52 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 22 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není - chata je v lyžařské oblasti nedaleko lanovky Standseilbahn Wurzeralm.

Přístupové cesty na chatu Linzer Haus:
od nádraží Spital am Pyhrn (640 m) - 3:00 hod
od horní stanice lanovky Standseilbahn Wurzeralm - 5 minut
od Gasthofu Kalkofen (910 m) - 1:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Warscheneck (2.389 m) - 3:30 hod
Stubwieswipfel (1.786 m) - 1:30 hod
Ramesch (2.119 m) - 3:00 hod
Toter Mann (2.133 m)
Náhled zobrazení polohy Linzer Haus (Wurzeralm) na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Linzer Haus (Wurzeralm) - další informace na internetu:
Spital am Pyhrn (668 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.5.2018 15:08
Mapa stránek ...