Samoobslužná chata Liezener Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 7,4 km přibližně severozápadním směrem od Liezenu. Chata Liezener Hütte je v nadmořské výšce 1.767 m a má kapacitu 30 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Liezener Hütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Liezener Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Liezener Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Liezener Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Liezener Hütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Liezener Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.767 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Liezen. Chata je v provozu celotročně, ale jedná se o samoobslužnou zamčenou chatu. Klíč mohou členové AV získat v lezeckém centru "City Rock" v Liezenu denně od 15 do 20 hodin po předchozí domluvě na telefonu +43 3612 24220

Telefon na chatu je +43/664/9235902

   Na chatě Liezener Hütte je celkem 30 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je v zimě také zamčená.

Přístupové cesty na chatu Liezener Hütte:
z Liezenu (664 m) - 4:00 hod
z Schönmoos (1.040 m) - 2:00 hod
z Weißenbach (654 m) - 3:00 hod
z Wörschach (650 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Warscheneck (2.389 m) - 5:00 hod
Reidling (1.911 m) - 0:45 hod
Hochmölbing (2.341 m) - 2:00 hod
Hochanger (1.837 m) - 4:30 hod
Liezener (2.367 m) - 4:30 hod
Kleinmölbing (2.160 m) - 1:00 hod
Liezener Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Liezener Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Liezener Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.7.2020 14:24
Mapa stránek ...