Samoobslužná chata Liezener Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 7,4 km přibližně severozápadním směrem od Liezenu. Chata Liezener Hütte je v nadmořské výšce 1.767 m a má kapacitu 30 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Liezener Hütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Liezener Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Liezener Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Liezener Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Liezener Hütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Liezener Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.767 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Liezen. Chata je v provozu celotročně, ale jedná se o samoobslužnou zamčenou chatu. Klíč mohou členové AV získat v lezeckém centru "City Rock" v Liezenu denně od 15 do 20 hodin po předchozí domluvě na telefonu +43 3612 24220

Telefon na chatu je +43/664/9235902

   Na chatě Liezener Hütte je celkem 30 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je v zimě také zamčená.

Přístupové cesty na chatu Liezener Hütte:
z Liezenu (664 m) - 4:00 hod
z Schönmoos (1.040 m) - 2:00 hod
z Weißenbach (654 m) - 3:00 hod
z Wörschach (650 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Warscheneck (2.389 m) - 5:00 hod
Reidling (1.911 m) - 0:45 hod
Hochmölbing (2.341 m) - 2:00 hod
Hochanger (1.837 m) - 4:30 hod
Liezener (2.367 m) - 4:30 hod
Kleinmölbing (2.160 m) - 1:00 hod
Liezener Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Liezener Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Liezener Hütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 12:35
Mapa stránek ...