Chatu Almtalerhaus najdete v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 12 km jihojihovýchodně od Grünau im Almtal. Chata Almtalerhaus je v nadmořské výšce 714 m a má kapacitu 76 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Almtalerhaus

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Almtalerhaus - fotografie bohužel není k dispozici
Almtalerhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Almtalerhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Almtalerhaus v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Almtalerhaus je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 714 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu sekci Wels. Chata bývá otevřená od začátku května do poloviny září. V zimním obdobý je chata zavřená a není zde ani žádný Winterraum (zimní místnost). Chatařkou je zde Anita Mair. Až k chatě Almtalerhaus je možné dojet autem a u chaty zaparkovat. Na chatě je celkem 76 lůžek. 26 lůžek je v pokojích a celkem 50 lůžek mají společné noclehárny. U chaty je malé dětské hřiště a malá cvičná lezecká stěna. Na chatě je poměrně levné ubytování jak pro členy AV tak i pro nečleny.
Telefon na chatu: +43 664 4109665 nebo +43 664 5401313 v období kdy je chata zavřená.
Z Grünau im Almtal je sem možné dojít asi za 3 hodiny. Chata Welser Hütte (1.726 m) je vzdálená také asi 3 hodiny.
Almtalerhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Almtalerhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2019 10:56
Mapa stránek ...