Samoobslužná chata Rossberghütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,3 km přibližně západojihozápadním směrem od Abtenau. Chata Rossberghütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rossberghütte

Tennengebirge

Rossberghütte
© foto: OEAV
Rossberghütte (Tennengebirge)
Rossberghütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rossberghütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rossberghütte v oblasti Tennengebirge:
   Chata Rossberghütte je v oblasti Tennengebirge v nadmořské výšce 1.000 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Salzburg. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do začátku ledna. Chata je samoobslužná. Správcem chaty je Heinz Schneider.

Telefon na správce je +43 664 6527570

Na chatě Rossberghütte je celkem 15 lůžek ve společné noclehárně (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen ani chatař ani žádný obslužný personál. Za přespání se platí do kasičky.

Přístupové cesty na chatu Rossberghütte:
z Oberscheffau / Lammer - 1:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Scheiblingkogel (2.290 m) - 3:00 hod
Wieswand (2.017 m) - 3:30 hod
Schwerwand (2.212 m) - 3:00 hod
chata Dr.Heinrich Hackel Hütte (1.531 m) - 8:00 hod
chata Laufener Hütte (1.726 m) - 5:00 hod
Rossberghütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Rossberghütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rossberghütte - další informace na internetu:
Abtenau im Lammertal (771 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Werfenweng: 2 apartmány pro 4 až 6 osob
Bytový dům 'Edelweiss'. Na kraji obce, slunná poloha, 1.7 km od jezera, 2.7 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada. Ping-pong. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, restaurace 1.3 km, jezero ke koupání 'Wengersee' 1.7 km. Tenis 1.7 km, vlek 2 km, kabinková lanovka 2 km, zastávka ski-busu 70 m, lyžařská škola 1.4 km, běžkařské stopy 50 m, kluziště 1.7 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
Ubytování Werfenweng: 2 apartmány pro 4 až 6 osob
Moderní vícegenerační dům 'Rosi'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 2.7 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril, grilovací kout, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: sauna (extra), infrasauna, relaxační místnost, lyžárna, sušák lyžařských bot. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1.3 km, jezero ke koupání 'Wengsee' 1.7 km. Tenis 1.7 km, kabinková lanovka 2 km, lyžařská škola 2 km, běžkařské stopy 20 m, kluziště 1.7 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Objekt ref.: 5453.110.2 se nachází na stejném pozemku. V tomto domě se můžete těšit na speciální letní nabídku 'pohodové mobility - SAMO'. Na ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 11). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 17:24
Mapa stránek ...