Samoobslužná chata Rossberghütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,3 km přibližně západojihozápadním směrem od Abtenau. Chata Rossberghütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Rossberghütte

Tennengebirge

Rossberghütte
© foto: OEAV
Rossberghütte (Tennengebirge)
Rossberghütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rossberghütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rossberghütte v oblasti Tennengebirge:
   Chata Rossberghütte je v oblasti Tennengebirge v nadmořské výšce 1.000 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Salzburg. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do začátku ledna. Chata je samoobslužná. Správcem chaty je Heinz Schneider.

Telefon na správce je +43 664 6527570

Na chatě Rossberghütte je celkem 15 lůžek ve společné noclehárně (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen ani chatař ani žádný obslužný personál. Za přespání se platí do kasičky.

Přístupové cesty na chatu Rossberghütte:
z Oberscheffau / Lammer - 1:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Scheiblingkogel (2.290 m) - 3:00 hod
Wieswand (2.017 m) - 3:30 hod
Schwerwand (2.212 m) - 3:00 hod
chata Dr.Heinrich Hackel Hütte (1.531 m) - 8:00 hod
chata Laufener Hütte (1.726 m) - 5:00 hod
Náhled zobrazení polohy Rossberghütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rossberghütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Werfenweng: 2 apartmány pro 4 až 6 osob
Bytový dům 'Edelweiss'. Na kraji obce, slunná poloha, 1.7 km od jezera, 2.7 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada. Ping-pong. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, restaurace 1.3 km, jezero ke koupání 'Wengersee' 1.7 km. Tenis 1.7 km, vlek 2 km, kabinková lanovka 2 km, zastávka ski-busu 70 m, lyžařská škola 1.4 km, běžkařské stopy 50 m, kluziště 1.7 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
Ubytování Abtenau: rekreační dům 'Oberhaslach' pro 12 osob
6-pokojový selský dům 150 m2 na 2 podlažích. Stylové a útulné zařízení: velký vstup. Malý obývací pokoj s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl a kamna na dřevo. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x velký pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Dřevěné podlahy. Odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory. Velká společná umývárna se 2 sprchami, 2 umyvadly a 2 toaletami se nachází v přízemí.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 11). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2018 08:04
Mapa stránek ...