Chata Franz Senn Hütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Stubaier Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 10,6 km přibližně jihozápadním směrem od Neustift im Stubaital. Chata Franz Senn Hütte je v nadmořské výšce 2.147 m a má kapacitu 180 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Franz Senn Hütte

Stubaier Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Franz Senn Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Franz Senn Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Franz Senn Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Franz Senn Hütte v oblasti Stubaier Alpen:
   Chata Franz Senn Hütte je v oblasti Stubaier Alpen v nadmořské výšce 2.147 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Innsbruck. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do začátku října. V zimní sezóně bývá otevřená od konce února do konce května. Chataři jsou Thomas a Beate Fankhauser. Na chatě je možné se ubytovat i se psem, ale pouze po předchozí domluvě s chatařem a po rezervaci pokoje.

Telefon na chatu je +43 5226 2218, +43 664 4442094
E-mail: office@franzsennhuette.at

   Na chatě Franz Senn Hütte je celkem 180 lůžek. V pokojích je celkem 80 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 100 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 12 lidí.

Přístupové cesty na chatu:
Neustift im Stubaital (993 m) - 4:30 hod
Oberiss Alm (1.745 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Franz Senn Hütte:
Ruderhofspitze (3.473 m) - 6:00 hod
Wildes Hinterbergl (3.288 m) - 4:00 hod
Östliche Seespitze (3.416 m) - 4:00 hod
Hinterer Wilder Turm (3.294 m) - 3:45 hod
Vordere Sommerwand (2.677 m) - 1:30 hod
Rinnenspitze (3.003 m) - 2:30 hod
Lüsener Fernerkogel (3.299 m) - 5:00 hod
Aperer Turm (2.938 m) - 3:30 hod
Franz Senn Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Franz Senn Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Stubaier Gletscher - Mutterbergalm (1750 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Neustift im Stubaital: 2 apartmány pro 4 až 12 osob
Neugasteig 6 km od Neustift: Útulný dvougenerační dům 'Awen'. Ve čtvrti Neugasteig, klidná, slunná poloha ve svahu, v obytné čtvrti, 7 km od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. K dispozici pouze pro Vás: terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: infrasauna, pračka, místnost na sušení. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Úklid 1x týdně (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 400 m, autobusová zastávka 300 m, krytý bazén 6 km. Vlek 500 m, kabinková lanovka 7 km, zastávka ski-busu 5 m, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 300 ...
Ubytování
Ubytování Längenfeld: 2 apartmány, oba pro 15 osob
Velký, komfortní dvojdomek 'Ötztal', rok výstavby 2005. Klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: V zimním období je v ceně pronájmu, biliár, herní místnost, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 50 m. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, koupaliště 3 km, termální bazén 3 km. Tenis 3 km, lyžařské centrum 11 km, zastávka ski-busu 250 m, sáňkařská dráha 500 m, běžkařské stopy 20 m, kluziště 2 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 26 km, Aqua Dome 4 km. Snadno dostupné vyhlášené ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 28). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:58
Mapa stránek ...