Samoobslužná chata Triebentalhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Seckauer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 7,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Trieben v údolí Triebental. Chata Triebentalhütte je v nadmořské výšce 1.104 m a má kapacitu 18 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Triebentalhütte

Seckauer Tauern

Triebentalhütte
© foto: OEAV
Triebentalhütte (Seckauer Tauern)
Triebentalhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Triebentalhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Triebentalhütte v oblasti Seckauer Tauern:
   Samoobslužná chata Triebentalhütte je v oblasti Seckauer Tauern v nadmořské výšce 1.104 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Graz. Chata je v provozu celoročně. Na chatě není trvale přítomna žádná obsluha. Bez předchozí rezervace není návštěva chaty možná.

Telefon pro rezervaci je +43 316 82226611
E-mail: triebentalhuette@oeav.at

Na chatě Triebentalhütte je celkem 18 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager) mají celkem 45 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Po potvrzení rezervace ubytování dostanete klíč od správce, který bydlí kousek od chaty.

Přístupové cesty na chatu Triebentalhütte:
parkování je možné přímo u chaty
z Gaal přes Krugtörl (1.170 m)
z Ingering přes Kettentörl (1.150 m)
z Liesingtal (od Ghf. Beisteiner) přes Bärensulsattel (1.160 m)
z Pölstal (od Wh. Bruckenhauser) přes Triebener-Törl (1.100 m)
z Triebenu (Paltental) (708 m)

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Gamskögl (2.365 m)
Großer Griesstein (2.338 m)
Geierkogel (2.237 m)
Himmeleck (2.045 m)
Silberling (1.930 m)
Großer Schober (1.895 m)
Triebenfeldkogel (1.884 m)
Vöttleck (1.888 m)
Triebenkogel (2.055 m)
Sonntagskogel (2.229 m)
Eberlsee (1.600 m)
Kerschkernkogel (2.225 m)
Geierhaupt (2.417 m)
Triebentalhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Triebentalhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Triebentalhütte - další informace na internetu:
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Hohentauern: celkem 5 apartmánů pro 4 až 8 osob
Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Feriendorf Hohentauern', 1'274 m n.m.. 65 domy v komplexu 2 km od centra Hohentauern, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště. Potraviny 2 km, restaurace, kavárna 100 m, nádraží 'Trieben' 10 km, termální bazén 'AQUALUX fun & family' 38 km. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Abenteuerwelt Mautern 41 km, Schaubergwerk Oberzeiring 20 km. Pozor prosím: ...
Ubytování
Ubytování Sankt Johann am Tauern: rekreační dům 'Richter' pro 5 osob
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. 2 domácí zvířata (psi) povolena. 1. patro je částečně zkosené. Pokoj s dvoulůžkem v 1. patře je průchozí.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 10:15
Mapa stránek ...