Samoobslužná chata Sonnleitnerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Seckauer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 17 km přibližně severozápadním směrem od Knittelfeldu. Chata Sonnleitnerhütte je v nadmořské výšce 1.215 m a má kapacitu 27 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Sonnleitnerhütte

Seckauer Tauern

Sonnleitnerhütte
© foto: OEAV
Sonnleitnerhütte (Seckauer Tauern)
Sonnleitnerhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Sonnleitnerhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Sonnleitnerhütte v oblasti Seckauer Tauern:
   Samoobslužná chata Sonnleitnerhütte je v oblasti Seckauer Tauern v nadmořské výšce 1.215 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Knittelfeld. Chata je otevřená celoročně. Správcem chaty je Monika Draxl.

Telefon na správce chaty je +43 3513 614 nebo +43 664 4146695
E-mail: sonnleitnerhuette@oeav.at

Na chatě Sonnleitnerhütte je celkem 27 lůžek. V pokojích je celkem 6 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 21 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen žádný chatař ani obslužný personál. Pokud zde chcete přespat kontaktujte předem správce chaty.

Přístupové cesty na chatu Sonnleitnerhütte:
parkování je možné u chaty
z Gaal - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Ringkogel (2.277 m)
Pletzen (2.342 m)
Sonntagskogel (2.345 m)
Rosenkogel (1.819 m)
Glaneck (2.262 m)
Kesseleck (2.314 m)
Krugsee (1.860 m)
Sonnleitnerhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Sonnleitnerhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Sonnleitnerhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 02:37
Mapa stránek ...