Chata Winklerner Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Schobergruppe. Chata je vzdušnou čarou necelé 3 km přibližně severozápadním směrem od Winklern. Chata Winklerner Hütte je v nadmořské výšce 1.905 m a má kapacitu 30 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Winklerner Hütte

Schobergruppe

Winklerner Hütte
Winklerner-hütte“ von Franz Unterwainig 9906 Lavant - selbst fotografiert Franz-alpin. Lizenziert unter CC-BY-SA-2.0-de über Wikimedia Commons.
Winklerner Hütte (Schobergruppe)
Winklerner Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Winklerner Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Winklerner Hütte v oblasti Schobergruppe:
   Chata Winklerner Hütte je v oblasti Schobergruppe v nadmořské výšce 1.905 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Winklern. V létě bývá chata v provozu od začátku června do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny prosince většinou do poloviny března. Chatařem je Priska Bodner-Walder.

Telefon na chatu je +43 664 53 13 113
E-mail: priska@winklernerhütte.at

Na chatě Winklerner Hütte je celkem 30 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Winklerner Hütte:
parkování je možné u chaty

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Straßboden (2.401 m) - 1:30 hod
Großhorn (2.691 m) - 3:30 hod
okružní cesta přes Almsee (2.000 m) - 1:30 hod
chata Lienzer Hütte (1.977 m)
chata Wangenitzseehütte (2.508 m)
Náhled zobrazení polohy Winklerner Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Winklerner Hütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Heiligenblut: 2 apartmány pro 3 až 6 osob
Bytový dům 'Glockner'. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Parkovací místo. Restaurace 500 m, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště 44 km, tenis 1 km, lanová dráha 400 m, vlek 200 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.2.2018 21:31
Mapa stránek ...