Chata Adolf Nossberger Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Schobergruppe poblíž jezera Gradensee. Chata je vzdušnou čarou asi 13 km severně od Lenzu a necelých 12 km přibližně jihovýchodně od Kals am Grossglockner. Chata Adolf Nossberger Hütte je v nadmořské výšce 2.488 m a má kapacitu 35 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Adolf Nossberger Hütte

Schobergruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Adolf Nossberger Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Adolf Nossberger Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Adolf Nossberger Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Adolf Nossberger Hütte v oblasti Schobergruppe:
   Chata Adolf Nossberger Hütte je v nadmořské výšce 2.488 m v horské skupině Schobergruppe. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Edelweiss. V zimě je chata zavřená, v letním období bývá otevřená od konce června do poloviny září. Chatařem je zde Christian Krüger (Postfach 17, A-9900 Lienz). Chata má kapacitu 42 lůžek. V pokojích je 7 lůžek a ve společné noclehárně je celkem 35 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je otevřená a je malá - asi pro 2 osoby.
Telefon na chatu je +43 720 316120, +43 676 4966931
E-mail: christian@nossberger.at

Přístupové cesty na chatu:
Gradenalm (1.700 m) - 3:00 hod
Putschall (1.053 m) - 6:15 hod (zde je možné parkování)

Vrcholy v okolí:
Keeskopf (3.081 m) - 2:15 hod
Weißwandspitze (2.916 m) - 2:00 hod
Petzeck (3.283 m) - 4:30 hod
Kreuzkopf (3.103 m) - 2:30 hod
Großer Hornkopf (3.251 m) - 4:30 hod
Perschitzkopf (3.125 m) - 3:00 hod
Náhled zobrazení polohy Adolf Nossberger Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Matrei in Osttirol: celkem 4 apartmány pro 4 až 8 osob
Dům s hotelovými službami 'Goldried', 1'000 m n.m., obklopen stromy. Nad Matrei in Osttirol, ve svahu, 1 km od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén vyhřívaný. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], biliár, herní místnost, výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, společné garáže. Obchod 850 m, supermarket 1 km, restaurace, kavárna, krytý bazén 200 m. Kabinková lanovka 1 km, lyžařské centrum 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Großglockner-Kals 1 km. Turistické oblasti Nationalpark Hohe tauern. Pozor prosím: skibus zdarma. ...
Ubytování
Ubytování Heiligenblut: 2 apartmány pro 3 až 6 osob
Bytový dům 'Glockner'. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Parkovací místo. Restaurace 500 m, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště 44 km, tenis 1 km, lanová dráha 400 m, vlek 200 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.2.2018 21:29
Mapa stránek ...