Chata Adolf Nossberger Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Schobergruppe poblíž jezera Gradensee. Chata je vzdušnou čarou asi 13 km severně od Lenzu a necelých 12 km přibližně jihovýchodně od Kals am Grossglockner. Chata Adolf Nossberger Hütte je v nadmořské výšce 2.488 m a má kapacitu 35 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Adolf Nossberger Hütte

Schobergruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Adolf Nossberger Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Adolf Nossberger Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Adolf Nossberger Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Adolf Nossberger Hütte v oblasti Schobergruppe:
   Chata Adolf Nossberger Hütte je v nadmořské výšce 2.488 m v horské skupině Schobergruppe. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Edelweiss. V zimě je chata zavřená, v letním období bývá otevřená od konce června do poloviny září. Chatařem je zde Christian Krüger (Postfach 17, A-9900 Lienz). Chata má kapacitu 42 lůžek. V pokojích je 7 lůžek a ve společné noclehárně je celkem 35 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je otevřená a je malá - asi pro 2 osoby.
Telefon na chatu je +43 720 316120, +43 676 4966931
E-mail: christian@nossberger.at

Přístupové cesty na chatu:
Gradenalm (1.700 m) - 3:00 hod
Putschall (1.053 m) - 6:15 hod (zde je možné parkování)

Vrcholy v okolí:
Keeskopf (3.081 m) - 2:15 hod
Weißwandspitze (2.916 m) - 2:00 hod
Petzeck (3.283 m) - 4:30 hod
Kreuzkopf (3.103 m) - 2:30 hod
Großer Hornkopf (3.251 m) - 4:30 hod
Perschitzkopf (3.125 m) - 3:00 hod
Adolf Nossberger Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Adolf Nossberger Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Matrei in Osttirol: celkem 4 apartmány pro 4 až 8 osob
Dům s hotelovými službami 'Goldried', 1'000 m n.m., obklopen stromy. Nad Matrei in Osttirol, ve svahu, 1 km od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén vyhřívaný. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], biliár, herní místnost, výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, společné garáže. Obchod 850 m, supermarket 1 km, restaurace, kavárna, krytý bazén 200 m. Kabinková lanovka 1 km, lyžařské centrum 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Großglockner-Kals 1 km. Turistické oblasti Nationalpark Hohe tauern. Pozor prosím: skibus zdarma. ...
Ubytování
Ubytování Heiligenblut: 2 apartmány pro 3 až 6 osob
Bytový dům 'Glockner'. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Parkovací místo. Restaurace 500 m, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště 44 km, tenis 1 km, lanová dráha 400 m, vlek 200 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:36
Mapa stránek ...