Chata Otto Haus je v Dolním Rakousku v horské skupině Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně severozápadním směrem od Hirschwang an der Rax nedaleko horní stanice lanovky Raxseilbahn. Chata Otto Haus je v nadmořské výšce 1.650 m a má kapacitu 61 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Otto Haus

Schneeberggruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Otto Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Otto Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Otto Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Otto Haus v oblasti Schneeberggruppe:
   Chata Otto Haus je v oblasti Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.650 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Reichenau. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. Chatařem je Edi Hofer.

Telefon na chatu je +43 2666 52402
E-mail: ottohaus@raxseilbahn.com

Na chatě Otto Haus je celkem 61 lůžek. V pokojích je celkem 34 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 28 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená. Chata je asi 45 minut od horní stanice lanovky Raxseilbahn.

Přístupové cesty na chatu Otto Haus:
z Knappenhof (760 m) - 2:30 hod
z Edlach (527 m) - 3:00 hod
z Hoellental (547 m) - 3:30 hod
z Hirschwang (502 m) - 3:30 hod
od horní stanice lanovky Raxseilbahn (1.547 m) - 0:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Loswand (Großes Höllental)
Klobenwand (Großes Höllental)
Lechnermauer
Heukuppe (2.007 m)
Preiner Wand
chata Gloggnitzer Hütte (1.548 m) - 1:30 hod
chata Habsburghaus (1.785 m) - 3:30 hod
chata Neue Seehütte (1.648 m) - 1:00 hod
Otto Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Otto Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Otto Haus - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 3.8.2020 20:16
Mapa stránek ...