Chata Otto Haus je v Dolním Rakousku v horské skupině Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně severozápadním směrem od Hirschwang an der Rax nedaleko horní stanice lanovky Raxseilbahn. Chata Otto Haus je v nadmořské výšce 1.650 m a má kapacitu 61 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Otto Haus

Schneeberggruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Otto Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Otto Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Otto Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Otto Haus v oblasti Schneeberggruppe:
   Chata Otto Haus je v oblasti Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.650 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Reichenau. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. Chatařem je Edi Hofer.

Telefon na chatu je +43 2666 52402
E-mail: ottohaus@raxseilbahn.com

Na chatě Otto Haus je celkem 61 lůžek. V pokojích je celkem 34 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 28 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená. Chata je asi 45 minut od horní stanice lanovky Raxseilbahn.

Přístupové cesty na chatu Otto Haus:
z Knappenhof (760 m) - 2:30 hod
z Edlach (527 m) - 3:00 hod
z Hoellental (547 m) - 3:30 hod
z Hirschwang (502 m) - 3:30 hod
od horní stanice lanovky Raxseilbahn (1.547 m) - 0:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Loswand (Großes Höllental)
Klobenwand (Großes Höllental)
Lechnermauer
Heukuppe (2.007 m)
Preiner Wand
chata Gloggnitzer Hütte (1.548 m) - 1:30 hod
chata Habsburghaus (1.785 m) - 3:30 hod
chata Neue Seehütte (1.648 m) - 1:00 hod
Otto Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Otto Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Otto Haus - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Feichtinger' pro 4 osoby
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:35
Mapa stránek ...