Hotel Wismeyerhaus je v rakouském Salcbursku v horské skupině Schladminger Tauern. Hotel je přímo v Obertraunu. Hotel Wismeyerhaus je v nadmořské výšce 1.670 m a má kapacitu 75 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Wismeyerhaus

Schladminger Tauern

Obrázek nemáme k dispozici
Wismeyerhaus - fotografie bohužel není k dispozici
Wismeyerhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Wismeyerhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Wismeyerhaus v oblasti Schladminger Tauern:
   Hotel Wismeyerhaus je v oblasti Schladminger Tauern v nadmořské výšce 1.670 m. Hotel patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Edelweiss. V létě je hotel zavřený. V zimní sezóně bývá otevřeno od prosince většinou do dubna. Hotel provozují Peter a Johanna Burghard.

Telefon do hotelu je +43 664 5948008
E-mail: info@wismeyerhaus.at

V hotelu Wismeyerhaus je celkem 75 lůžek v pokojích. Zimní místnost (Winterraum) zde žádná není.
Ve skutečnosti se jedná o normální hotel a ne o horskou chatu. Protože ho Rakouský alpský svaz má ve svém zeznamu chat a také ho zatím vlastní, uvádíme ho i na těchto stránkách. Členové OEAV zde už pravděpodobně žádné slevy na ubytování ani jiné výhody nemají.
Tento hotel se nachází přímo v lyžařské oblasti Obertauern

Přístupové cesty k hotelu Wismeyerhaus:
z Obertauernu od autobusové zastávky Wismeyerhaus (1.675 m) - 5 minut

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Gamskarlspitze (2.411 m) - 2:45 hod
Großes Gurpitscheck (2.526 m) - 4:30 hod
Seekarspitze (2.350 m) - 2:45 hod
Großer Pleißlingkeil (2.501 m) - 5:00 hod
Zehnerkarspitze (2.381 m) - 2:45 hod
Plattenspitze (2.294 m) - 2:00 hod
chata Ignaz Mattis Hütte (1.986 m) - 4:30 hod
chata Südwiener Hütte (1.802 m) - 2:45 hod
chata Oberhütte (1.860 m) - 2:15 hod
Wismeyerhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Wismeyerhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Obertauern: rekreační dům 'Steindlwald' pro 10 osob
5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Sprcha. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Mariapfarr: rekreační dům 'Irene' pro 10 osob
6-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl, TV a rádio. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a 1x místo ke spaní (80 cm, v délce 160 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x malý pokoj s 1x lůžko. Koupelna/WC. 2x balkon. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 12). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 21:33
Mapa stránek ...