Chata Schladminger Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Schladminger Tauern. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně jihovýchodním směrem od Schladmingu. Chata Schladminger Hütte je v nadmořské výšce 1.830 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Schladminger Hütte

Schladminger Tauern

Schladminger Hütte
© foto: OEAV
Schladminger Hütte (Schladminger Tauern)
Schladminger Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Schladminger Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Schladminger Hütte v oblasti Schladminger Tauern:
   Chata Schladminger Hütte je v oblasti Schladminger Tauern v nadmořské výšce 1.830 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Schladming. Chata bývá v provozu celoročně. Chatařem je Friedrich Gerhardter. Chata je přímo u horní stanice lanovek Scladminger Planaibahn II a Planai dreiersesselbahn v lyžařském středisku Schladming - Planai.

Telefon na chatu je +43 3687 22639

Na chatě Schladminger Hütte je celkem 15 lůžek. V pokojích je celkem 8 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 7 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Schladminger Hütte:
kabinovou lanovkou Planai ze Schladmingu (1.828 m) - 20 minut
po placené silnici Planai-Bergstraße 15 km
ze Schladmingu po Planai Weg 779 (740 m) - 2:30 hod
z Untertal (Ghf. Tetter) po cestě Planai Weg 54 (1.000 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
vrchol Planai (1.894 m) - 15 minut
Krahbergzinken (2.134 m) - 1:30 hod
Höchstein (2.543 m) - 4:00 hod
Seerieszinken (2.221 m) - 2:00 hod
chata Preintalerhütte (1.656 m) po cestě Planai-Höhenweg - 5:30 hod
chata Krummholzhütte (1.838 m) přes Gföhl - 3:00 hod
chata Naturfreundehaus Kaiblingalm (1.784 m) přes Gföhl - 2:00 hod
Schladminger Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Schladminger Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Schladminger Hütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Schladming: 3 apartmány pro 5 až 8 osob
Schladming-Untertal: Vícegenerační dům 'Christine'. Nad Schladming-Dorf, 5 km od centra Schladming, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: Wireless LAN [WLAN], lyžárna. Parkovací místo (omezený počet míst). Potraviny 1.5 km, restaurace 200 m. Golfové hřiště 7 km, visutá lanovka 1.5 km, lyžařské centrum 1.5 km, zastávka ski-busu 200 m, běžkařské stopy 30 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Cyklistické trasy od domu. Krásný výhled na jižní stěnu masivu Dachstein.
Ubytování
Ubytování Schladming: rekreační dům 'Planai' pro 6 osob
4-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit a CD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Odkládací místnost. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Topení v kamnech na dřevo. El. radiátory.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 13). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2018 08:58
Mapa stránek ...