Chata Rudolf Schober Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Schladminger Tauern. Chata je vzdušnou čarou necelých 19 km přibližně severovýchodním směrem od Tamsweg. Chata Rudolf Schober Hütte je v nadmořské výšce 1.667 m a má kapacitu 28 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rudolf Schober Hütte

Schladminger Tauern

Rudolf Schober Hütte
Rudolf-Schober-Huette“ von Mikmaq - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY 3.0 über Wikimedia Commons.
Rudolf Schober Hütte (Schladminger Tauern)
Rudolf Schober Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rudolf Schober Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rudolf Schober Hütte v oblasti Schladminger Tauern:
   Chata Rudolf Schober Hütte je v oblasti Schladminger Tauern v nadmořské výšce 1.667 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Stuhlecker. V létě bývá chata v provozu od konce května do konce září. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Alois Ferner.

Telefon na chatu je +43 664 9632646 nebo +43 680 2198995
E-mail: alofern@live.at

Na chatě Rudolf Schober Hütte je celkem 28 lůžek. V pokojích je celkem 12 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 16 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je zamčená AV-klíčem. Pokud chcete na chatě přespat, zavolejte předem na tel.: +43 680 2198995, jestli je otevřeno.

Přístupové cesty na chatu Rudolf Schober Hütte:
z Krakaudorf (1.180 m) - 2:45 hod
z Krakauhintermühlen (1.305 m) - 2:30 hod
ze St. Nikolai im Sölktal (1.127 m) - 5:50 hod
z parkovište v Etrachsee (1.374 m) - 1:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Bauleiteck (2.424 m) - 2:30 hod
Süßleiteck (2.507 m) - 3:30 hod
Predigtstuhl (2.543 m) - 6:40 hod
Rupprechtseck (2.591 m) - 3:45 hod
chata Grazer Hütte (1.897 m) - 10:00 hod
chata Breitlahnhütte (1.070 m) - 8:30 hod
Rudolf Schober Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Rudolf Schober Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rudolf Schober Hütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Georgen am Kreischberg: celkem 6 apartmánů pro 3 až 4 osoby
Sankt Lorenzen, Murau: Moderní rekreační středisko 'Kreischberg'. 74 domy v rezidenci. Na kraji obce, 500 m od sjezdovek, v zeleni. Společné: park s louka k odpočinku, rybník, krytý bazén (9 x 13 m, bazén otevřen 08:00-20:00). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], sauna, solárium (extra), relaxační místnost, wellness, stolní fotbal, slunná terasa, pračka (společné, extra). Centrální parkoviště. Obchod 1 km, potraviny 1 km. Lanová dráha 500 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Brauerei Murau 8 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Kreischberg 500 m. Známá jezera v okolí: Badesee Stadl 10 km. Turistické oblasti Frauenalpe 15 ...
Ubytování
Ubytování Gröbming: 3 apartmány pro 2 až 4 osoby
Pruggern 15 km od Schladming: Útulná chata 'Stocker'. Klidná, slunná poloha ve svahu, 3.6 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Supermarket 3 km, restaurace 500 m, nádraží 'Pruggern' 500 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 15 km, termální bazén 'GrimmingTherme Bad Mitterndorf' 33 km. Golfové hřiště 10 km, tenis, jízdárna 500 m, vlek 2 km, lyžařské centrum 2 km, lyžařské sjezdovky, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 2 km, běžkařské stopy 2 km. Snadno dostupné ...

V okolí je více ubytování (ještě další 4). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 15:49
Mapa stránek ...