Chata Braunauer Hütte je v rakouském Salcbursku v horské oblasti Salzkammergut-Berge. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně jihovýchodním směrem od St. Gilgen. Chata Braunauer Hütte je v nadmořské výšce 1.210 m, má kapacitu 34 lůžek a jedná se chatu samoobslužnou. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Braunauer Hütte

Salzkammergut-Berge

Obrázek nemáme k dispozici
Braunauer Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Braunauer Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Braunauer Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Braunauer Hütte v oblasti Salzkammergut-Berge:
   Samoobslužná chata Braunauer Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.210 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Braunau. Na chatě není trvale přítomen chatař ani žádný další personál. Chata je zamčená a je v ní možné ubytování pouze po předchozí domluvě se správcem chaty a s vyzvednutým klíčem. Chata je přístupná celoročně.

   Na chatě Braunauer Hütte je celkem 34 lůžek. V pokojích je 22 lůžek a ve spolené noclehárně (Matratzenlager) je 12 lůžek. V zimě je na chatě v provozu zimní místnost (Winterraum), která je ovšem uzamčena AV-klíčem. Kapacita Winterraumu je 6 osob.
Správce chaty: Josef Murauer, telefon: +43 7722 65867

Přístupové cesty na chatu:
V létě je možné k chatě dojet autem po placené silnici a nedaleko chaty i zaparkovat.
pěšky z Hintersee (750 m) - 5:00 hod
St. Gilgen (546 m) - 4:00 hod
Zinkenbach (550 m) - 3:00 hod
horní stanice lanovky Zwölferhorn (1.500 m) - 1:00 hod

Horské vrcholy v okolí:
Zwöferhorn (1.522 m) - 1:00 hod
Spitzeck (1.351 m) - 0:30 hod
Illinger Berg (1.479 m) - 0:45 hod
Faistenauer Schafberg (1.559 m) - 3:00 hod
Königsberghorn (1.621 m) - 2:30 hod
Braunauer Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Braunauer Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Braunauer Hütte - další informace na internetu:
Abtenau im Lammertal (771 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Wolfgang im Salzkammergut: apartmán 'Leitzinger' pro 4 osoby
3-pokojový byt 47 m2, v přízemí, jižní orientace. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Malá obytná kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. Malý balkon nebo terasa. Výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování
Ubytování Unterach am Attersee: celkem 5 apartmánů pro 3 až 5 osob
Malé, útulné rekreační středisko 'Sterngut'. Klidná poloha, 800 m od jezera, v zeleni. Společné: pozemek 2'000 m2, louka, pěkná zahrada k relaxaci. Přírodní rybník / nádrž s možností plavání, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: společenská místnost, přístup na internet, sauna (extra), masáže (extra), solárium (extra), trampolína, odkládací místnost na kola, lyžárna, pračka (společné, extra). Donáška pečiva a donáška nápojů. Příkrý příjezd. Parkovací místo u domu. Supermarket 1.2 km, restaurace 180 m, pekárna 1.2 km, půjčovna jízdních kol 3 km, centrum dostupné pěšky během 15 min. Koupaliště 1 km, pláž ke koupání 1.2 km. Tenis 900 m, ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 6). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 13:59
Mapa stránek ...