Samoobslužná chata Mörsbachhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Rottenmanner a Wölzer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 2,6 km přibližně západním směrem od Donnersbachwaldu. Chata Mörsbachhütte je v nadmořské výšce 1.300 m a má kapacitu 54 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Mörsbachhütte

Rottenmanner a Wölzer Tauern

Obrázek nemáme k dispozici
Mörsbachhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Mörsbachhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Mörsbachhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Mörsbachhütte v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern:
   Samoobslužná chata Mörsbachhütte je v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern v nadmořské výšce 1.300 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Graz. Chata bývá v provozu celoročně.

Telefon na správce chaty je +43 3680 211 nebo +43 676 930 23 43

Na chatě Mörsbachhütte je celkem 54 lůžek. V pokojích je celkem 14 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 40 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen ani chatař ani žádná jiná obsluha.

Přístupové cesty na chatu Mörsbachhütte:
parkování je možné v Donnersbachwaldu
z Donnersbachwaldu (979 m) - 1:00 hod
z Riesner Krischpen (1.920 m) - 1:30 hod
z Wildfütterungu (1.050 m) - 0:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Lämmertörlkopf (2.046 m) - 2:00 hod
Plessnitzenkopf (2.100 m) - 2:00 hod
Gstemmerzinken (2.015 m) - 2:30 hod
Bärneck (2.055 m) - 2:30 hod
Hochwart (2.299 m) - 4:30 hod
Riesner Krischpen (1.920 m) - 2:30 hod
Mörsbachspitze (1.992 m) - 1:45 hod
Sonntagskarspitze (2.036 m) - 6:23 hod
Mörsbachhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Mörsbachhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mörsbachhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Aich: apartmán 'Stroblhof' pro 6 osob
3-pokojový byt 60 m2, v podkroví. Světlé, moderní a vkusné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...

V okolí je více ubytování (ještě další dvě). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 20:52
Mapa stránek ...