Chata Edelrautehütte je v rakouském Štýrsku v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern. Chata je vzdušnou čarou 6,7 km jihozápadně od Triebenu. Chata Edelrautehütte je v nadmořské výšce 1.725 m a má kapacitu 70 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Edelrautehütte

Rottenmanner a Wölzer Tauern

Obrázek nemáme k dispozici
Edelrautehütte - fotografie bohužel není k dispozici
Edelrautehütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Edelrautehütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Edelrautehütte v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern:
   Chata Edelrautehütte je v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern v nadmořské výšce 1.725 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc do konce března. Chatařem je Herbert Jansenberger.

Telefon na chatu je +43 664 9136670

   Na chatě Edelrautehütte je celkem 70 lůžek. V pokojích je celkem 20 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 50 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Edelrautehütte:
Téměř až k chatě se dá dojet autem z Hohentauern po 7 km dlouhé placené horské silnici.
Hohentauern (1.265 m) - 1:30 hod
parkoviště na konci placené silnice (1.650 m) - 0:15 hod
Trieben (708 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Bösenstein (2.449 m) - 2:00 hod
Sonntagskarspitze (2.355 m) - 3:00 hod
Großer Hengst (2.154 m) - 1:15 hod
Edelrautehütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Edelrautehütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.1.2020 02:58
Mapa stránek ...