Chata Edelrautehütte je v rakouském Štýrsku v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern. Chata je vzdušnou čarou 6,7 km jihozápadně od Triebenu. Chata Edelrautehütte je v nadmořské výšce 1.725 m a má kapacitu 70 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Edelrautehütte

Rottenmanner a Wölzer Tauern

Obrázek nemáme k dispozici
Edelrautehütte - fotografie bohužel není k dispozici
Edelrautehütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Edelrautehütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Edelrautehütte v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern:
   Chata Edelrautehütte je v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern v nadmořské výšce 1.725 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc do konce března. Chatařem je Herbert Jansenberger.

Telefon na chatu je +43 664 9136670

   Na chatě Edelrautehütte je celkem 70 lůžek. V pokojích je celkem 20 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 50 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Edelrautehütte:
Téměř až k chatě se dá dojet autem z Hohentauern po 7 km dlouhé placené horské silnici.
Hohentauern (1.265 m) - 1:30 hod
parkoviště na konci placené silnice (1.650 m) - 0:15 hod
Trieben (708 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Bösenstein (2.449 m) - 2:00 hod
Sonntagskarspitze (2.355 m) - 3:00 hod
Großer Hengst (2.154 m) - 1:15 hod
Edelrautehütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Edelrautehütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Hohentauern: celkem 5 apartmánů pro 4 až 8 osob
Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Feriendorf Hohentauern', 1'274 m n.m.. 65 domy v komplexu 2 km od centra Hohentauern, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště. Potraviny 2 km, restaurace, kavárna 100 m, nádraží 'Trieben' 10 km, termální bazén 'AQUALUX fun & family' 38 km. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Abenteuerwelt Mautern 41 km, Schaubergwerk Oberzeiring 20 km. Pozor prosím: ...
Ubytování
Ubytování Sankt Johann am Tauern: rekreační dům 'Richter' pro 5 osob
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. 2 domácí zvířata (psi) povolena. 1. patro je částečně zkosené. Pokoj s dvoulůžkem v 1. patře je průchozí.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 20:12
Mapa stránek ...